Miramax подала в суд на Квентіна Тарантіно через NFT до «Кримінального чтива»

За інформацією The Hollywood Reporter, студія Miramax, якою раніше володіли брати Боб та Гарві Вайнштейни, оформила судовий позов на Квентіна Тарантіно за неузгоджений випуск NFT до «Кримінального чтива». На NFT-платформі Open Sea режисер збирався виставити сім вирізаних та раніше непоказаних епізодів з фільму, рукописний сценарій до нього та власні аудіокоментарі

«Поведінка Тарантіно змусила Miramax подати цей позов проти цінного співробітника, щоб забезпечити дотримання, збереження та захист договірних прав та прав інтелектуальної власності, пов’язаних з одним із найбільш знакових і цінних фільмів Miramax, — написала у своєму позові компанія. — Якщо нічого не перевіряти, поведінка Тарантіно може ввести в оману інших, і вони повірять, що Miramax причетна до цієї справи».  

Контракт Квентіна передбачає збереження прав на фільм, зокрема «альбом саундтреків, видання музики, живі виступи, друковані публікації (разом з публікацією сценарію, «виготовленням» книг, коміксів та новел, аудіо та електронних форматів), інтерактивні медіа, права на продовження та ремейк театральних і телевізійних фільмів, права на телевізійні серіали та супровідні фільми».

Адвокат режисера наголосив, що Квентін діяв «в межах захищених авторських прав», зокрема публікації сценарію. Він також додав, що коли студія підписала контракт з Тарантіно, то у 1990-х не йшлося мови про технологію NFT. Сума позову проти режисера поки не розголошується.

Докладніше про випуск NFT до «Кримінального чтива» ми писали тут

Раніше продаж NFT анонсував ще один режисер Девід Лінч. Разом з гуртом Interpol він створив серію ексклюзивних кліпів. Вони представлять сім спільних робіт в одному екземплярі — кожен продадуть як NFT на аукціоні SuperRare.

Студії теж займаються випуском токенів. ViacomCBS разом з NFT-компанією Rare створить токени на основі інтелектуальної власності, а Warner Bros. та Nifty випустять серію аватарів у вигляді NFT на честь виходу «Матриці: воскресіння». 

Читайте  также:


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis