На британському телебаченні покажуть стрічку про зниклий батискаф «Титан». Хоча його досі шукають

Як повідомляє Variety, на британському телеканалі Channel 5 покажуть документальний фільм «Субмарина “Титаніка”: загублені у морській воді» (Titanic Sub: Lost at Sea). Стрічку готували до випуску ще 21 червня, але телевізійну прем’єру перенесли на 22 червня о 21:00 за Київським часом, хоча зниклий підводний апарат на момент публікації замітки досі шукають

Що відомо про ситуацію?

У неділю, 18 червня, батискаф «Титан» поринув в Атлантичний океан для дослідження пасажирського лайнера «Титанік», але через дві години перестав виходити на звʼязок. Берегова охорона США та інші служби досі займаються його пошуками, хоча кисню на його борту залишилась на 96 годин і до цього часу його вже не мало б залишитись.

На борту перебувало п’ять впливових людей: засновник OceanGate Expeditions Стоктон Раш, французький акванавт і дослідник «Титаніка» Поль-Анрі Наржоле, британский мільярдер і космічний турист Геміш Гардінг, пакистанський бізнесмен Шахзада Давуд та його 19-річний син Сулейман.

Що відомо про документальний фільм? 

«У цьому фільмі прописано все: від дослідження батискафа до зростання популярності екстремального туризму та спроб порятунку “Титана”. Але, перш за все, він розповість людську історію, яка захопила націю. Це п’ять людей, які мають сім’ї і які опинилися в пастці на дні океану. Наш досвід у швидкій документалістиці та репутація відповідального кіновиробництва означає, що ми завжди ставимося до таких історій з великою чутливістю», — розповідає про фільм Ян Рамсі, директор контенту компанії ITN, яка займається виробництвом.

Перед показом виступить ведучий новин Ден Вокер, а у самому фільмі обіцяють «вийти за рамки висвітлення новин і ознайомити глядачів із подіями, досліджуючи ширший контекст про подорож, її пасажирів і одержимість корабельною аварією «Титаніка».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis