На Майдані Незалежності влаштують концерт із закликом закрити небо над Україною

UPD: Повний запис 15-хвилинного концерту можна подивитись на YouTube — з четвертої хвилини відео

Офіс Президента України анонсував мистецьку акцію «Вільне небо/Free Sky», що пройде 9 березня о 13:10 на Майдані Незалежності у Києві. Її мета — закликати «країни Заходу та інші держави світу закрити небо над нашою країною та зупинити війну»

Музиканти симфонічного оркестру «Київ-Класик», під керівництвом диригента, артиста ЮНЕСКО Германа Макаренка за підтримки Національної музичної академії виконають гімн України та гімн Європи — фрагмент «Оди до радості» Людвіга ван Бетховена.

Серед інших українських музичних творів, що прозвучать у виконанні оркестру: фрагмент балету «Лілея» українського композитора Костянтина Данькевича за однойменною баладою Тараса Шевченка, «Козачок» із першої опери на лібрето українською мовою «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського, українська народна пісня «Ніч яка місячна» та фрагмент увертюри до опери «Тарас Бульба» Миколи Лисенка.

Трансляція акції відбудеться в ефірі єдиного марафону усіх телеканалів. Подивитися його можна, наприклад, у застосунку Дія TV, або на стримінгу MEGOGO.

«Ми хочемо, щоб музика миру, музика життя у нашому виконанні дійшла до серця кожного мешканця вільного світу та лідерів цих країн і допомогла їм знайти рішення, яке б зробило безпечним українське небо, під яким ми виступатимемо», — прокоментував акцію Герман Макаренко.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis