Нове місце: магазин Bibliothèque Nationale у Києві

Цієї осені київський бренд жіночого одягу відкрив магазин на вулиці Січових Стрільців, 68. Простір із великими вікнами та високими стелями обставили вінтажними меблями, які шукали по Україні та привозили власноруч із Європи, а головною особливістю інтер’єру стала приміряльна з великою шовковою шторою. DTF Magazine розповідає докладніше та показує магазин


Про локацію та простір

Bibliothèque Nationale позиціюють магазин не як монобрендовий бутик, а як брендовий простір: у першій залі розташувався магазин, а у другій — зокрема й офіс, у якому ведеться креативна та операційна робота.

Під час вибору нового приміщення «зійшлися всі зірки»: воно було великим, світлим, із високими стелями та власним виходом із вулиці — саме таке шукала команда.

«До того ж ми любимо залишатися на невеликій, але все ж відстані від епіцентру подій та концентрації столичних crème de la crème (кращих із кращих. — Прим. DTF Magazine)», — доповнила Ніка.

Раніше магазин Bibliothèque Nationale розташовувався в будівлі фондової біржі на провулку Рильського. Його відкрили незадовго до повномасштабної війни.

«Ми завжди мріяли про світле фасадне приміщення з великими вікнами, — розповідає засновниця бренду Ніка Малихіна у коментарі DTF Magazine. — Тому щойно зрозуміли, що наші шляхи з орендодавцями на Рильського розходяться, то побачили в цьому знак дати собі таймаут та підшукати щось краще».


Про деталі інтер’єру

На зовнішній стороні вікна Ніка написала свої відчуття під час створення магазину: «крихке лебідка ліберті повінь замок онікс арнуво об’єм меч еркер сльоза».

Меблі та предмети інтерʼєру в просторі здебільшого вінтажні — їх власноруч привозили з-за кордону та знаходили в Україні.

Велику шовкову штору приміряльної, яка під час сутінків підсвічується зсередини, розробила віжуал-директорка Севіля Наріман-кизи.

Севіля порівнює цю штору з кінематографічним сном: «Вона начебто дає відчуття короткого денного сну біля басейну під ласкавим надвечірнім сонцем».

Іще одна ключова деталь інтер’єру — сходинки-касова стійка. Ця конструкція створювалася з утилітарних міркувань, щоб на ній складати книги та різні речі.

Інтер’єр магазину команда та друзі бренду розробляли самостійно, епізодично залучаючи майстрів зі сторони. Виконробом став батько Ніки — Сергій, який під час повномасштабного вторгнення виїхав з окупованого Енергодара до Києва. Операційною кураторкою процесу виступила подруга Валерія Квітка, дружина військового Максима Яловцова.


Про асортимент магазину та події

Асортимент оновлюватиметься разом із презентацією нових дропів — наприкінці жовтня вийшла осінньо-зимова колекція Inter Milano 1998, яку вже можна купити в магазині. До неї увійшли пальто, бомбер, мініспідниці, топи та інші речі. Айтеми лаконічного крою здебільшого доповнені іронічними деталями: хутряними вставками та бантами.

Окрім цього, є опція відшити речі, яких може не бути в наявності. Бренд зазначає, що в максимально стислі строки передасть готову річ на примірку до магазину.

Нещодавно Bibliothèque Nationale проводили sample sale у межах місяця обізнаності про рак молочної залози, щоб допомогти пацієнтці з цим діагнозом. Надалі бренд планує проводити благодійні розпродажі семплів та попапи.

Bibliothèque Nationale заснований Нікою Малихіною 2019 року.

«Бренд оспівує безтурботність, юність та романтичний пошук краси в усіх її проявах», — так Ніка описує концепцію бренду. І додає, що його естетика — в делікатному пошуку наївної сексуальності в кожному вигині жіночого тіла, в кожній маленькій деталі.

Під час створення колекцій команда Bibliothèque Nationale надихається балетом, красою жіночого тіла, фільмами Софії Копполи та подругами.


Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis