Партнер художника KAWS вперше їде в Київ — на DTF Conference

Шостим спікером DTF Conference стане засновник гонконзької агенції AllRightsReserved — SK Lam. Його команда відома міськими інсталяціями з художниками KAWS та Флорентіном Хофманом, фондом WWF, брендами Chanel та Moncler. Конференція відбудеться у Києві 8-9 червня.

SK Lam розповідатиме про свій досвід роботи із масштабними мистецькими та бренд-проектами, взаємодію арт-об’єктів із містом та бізнесом. Коротко знайомимо з його агенцією та проектами

1  AllRightsReserved (ARR) заснована у 2003 році, утім відомою у всьому світі стала п’ять років тому. Причиною став спільний проект з голандським художником Флорентіном Хофманом ‘Rubber Duck Project’ у бухті Вікторія в Гонконгу.

2 SK Lam та його команда — постійні партнери одного із найуспішніших художників сучасності KAWS. У 2018 вони курували створення його першої постійної скульптури у Китаї — дев’ятитонної бронзової фігури «SEEING/WATCHING», що поєднала персонажів Companion та BFF на даху торговельного центру Changsha IFS.

3 Вже за два місяці команда вразила наступним проектом: 28-метровий надувний Компаньйон розпочав свою подорож водами Сеулу, взимку виріс до 36 метрів і перемістився на площу у Тайбеї, а у березні з’явився у гонконзькій бухті Вікторія.

4  AllRightsReserved у колаборації з британським художником Лоуренсом Аргентом працювали над благодійним проектом ‘I AM HERE’, покликаним привернути увагу до важливості збереження панд. 15-метрова, 13-тонна фігура ведмедя «забралася» на будівлю Chengdu IFS у Китаї, а авторські фігурки від двадцяти селебріті, серед яких Фарел Вільямс, Pusha T, Сара Андельман, Альбер Ельбаз, Йоджі Ямамото, Пол Сміт, продали на аукціоні на підтримку найбільшого заповідника панд.

5 Крім того, агенція AllRightsReserved курувала азійську частину проекту WWF ‘1600 Pandas World Tour’ із французьким художником Пауло Грангеон. 1600 ведмедиків з папьє-маше відвідали Гонконг, Малайзію, Тайланд, Південну Корею, символізуючи кількість панд, які наразі залишилися у природі.

6 ARR працює і з комерційними брендами. Наприклад, створювали інсталяцію в рамках виставки CHANEL та перформанс із 10 000 фігурок Mr. Moncler до відкриття флагменського бутіка Moncler у Гонконгу.

Зліва направо: KAWS, Фарел Вільямс, SK Lam

DTF Conference — перша подія такого формату від команди бренд-шоу та фестивалю don’t Take Fake. Вона покликана надихнути українську креативну спільноту зростати, співпрацювати і навіть конкурувати зі світовими компаніями та спеціалістами.

На головній сцені виступлять автор найвідоміших фейків Уба Батлер, засновниця першого стріт-арт-музею у світі Яша Янг, дизайнер і власник бренда Staple Pigeon Джеф Стейпл, головний редактор журналу Sneaker Freaker Саймон Вуд та віце-президент компанії CLO3D Ліза Кохлерт. Імена інших спікерів оголосять пізніше.

Усі виступи будуть об’єднані слоганом — «як круте стало крутим», і на прикладі реальних історій з усього світу покажуть, чому важливо замислюватися про місію своєї справи, чим цінний нетворкінг і як зробити з локальної історії — глобальну.

Основним майданчиком конференції стане StereoPlaza.

Дводенні квитки категорії доступні на concert.ua. Уся інформація про подію на сайті. За новинами конференції можна стежити у Facebook-івенті.

Для учасників подї діє знижка 20% на всі номери у Bursa Hotel за наявності квитка на DTF Conference. Просто вкажіть промо-код BURSADTF при бронюванні від двох днів у період з 3 по 10 червня на сайті bursa.cc або за адресою [email protected].


Фото та обкладинка: AllRightsReserved

Слідкуйте за новинами та текстами DTF Magazine у Facebook, Instagram и Twitter та Telegram.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis