Перший погляд: черевики з останньої колекції Raf Simons

Raf Simons випустив колекцію Весна/Літо 2023, яка стала останньою перед закриттям бренду Одним з нових айтемів стали черевики-броги з блоковим каблуком — вони майже повністю повторюють подібні черевики з минулої колекції, проте відрізняються декількома деталями

У листопаді 2022 року дизайнер Раф Сімонс повідомив, що закриває бренд після 27 років роботи. У своїй останній колекції він переосмислив черевики сезону Осінь/Зима 2022. Докладніше про колекцію ми писали тут.

Черевики Raf Simons з колекції Весна/Літо 2023

В новій моделі він додав класичну для брогів перфорацію на носку, по довжині черевика та на заднику взуття. Всередині та ззовні черевики виконані з телячої шкіри, а підошва — з гуми.

Верх черевиків прикрасили тисненим логотипом Raf Simons — його ж білими літерами нанесли на устілку. Серед інших особливостей — шкіряний ремінець, що прикриває каблук.

Черевики Raf Simons з колекції Осінь/Зима 2022

Черевики-броги у трьох розмірах можна купити на сайті Dover Street Market. Ціна —  1 880 доларів.

Раф Сімонс — бельгійський дизайнер і засновник одноіменного бренду одягу. З квітня 2012 року по жовтень 2015 року Раф працював креативним директором будинку моди Dior, а з 2016 по 2018 рік — у бренді Calvin Klein.

Після закриття Raf Simons дизайнер продовжує свою роботу в Prada, де спільно з Міуччею Прада обіймає посаду креативного директора з квітня 2020 року.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis