Вийшов трейлер шостого сезону «Чорного дзеркала»

Netflix показав перший трейлер шостого сезону серіалу-антології «Чорне дзеркало». На стримінгу він вийде 15 червня 

Ролі в новому «Чорному дзеркалі» зіграли Аарон Пол («Пуститися берега»), Сальма Гаєк («Від заходу до світанку»), Бен Барнс («Тінь та кістка»), Рорі Калкін («Володарі хаосу»), Майкл Сера («Скотт Пілігрим проти всіх»), Паапа Ессієду («Я можу знищити тебе»), Енні Мерфі («Шіттс Крік»), Деніел Портмен («Роберт і Брюс»), Джош Гартнетт («Перл-Гарбор») та Зазі Бітц («Атланта»).

Шоураннер серіалу Чарлі Брукер обіцяє, що «шостий сезон стане найнепередбачуванішим, найнеочікуванішим та таким, що не піддається класифікації», а також «матиме карколомні повороти в сюжеті та більше варіативності».

«Я завжди вважав, що „Чорне дзеркало“ має розповідати історії, що повністю відрізняються одна від одної, і продовжувати дивувати людей і мене самого, інакше який сенс? Тож частково як виклик, а частково, щоб зберегти шоу свіжим і для себе, і для глядача, я почав цей сезон, навмисно відкинувши навіть свої власні уявлення про те, чого очікувати. Там будуть уже знайомі глядачам тропи, але разом з тим і речі, які я клявся ніколи не робити», — описує роботу над новим сезоном Брукер.

 Прем’єра п’ятого сезону «Чорного дзеркала» відбулась у червні 2019 року. Він містив усього три серії. У травні 2020 року Чарлі Брукер розповів, що пандемія коронавірусу призупинила роботу над продовженням проєкту та зізнався, що сумнівається у необхідності шостого сезону. 

«Наразі я не впевнений, чи зможуть люди перетравити історії про розпад суспільства, тому я не працюю над жодною з них. Я ось зайнятий, займаюся справами, але не знаю, що розповісти про це. Я ніби хочу перезавантажити свої навички в написанні гумористичних речей, так що пишу сценарії, які змусять сміятися мене самого», — пояснив письменник.

«Чорне дзеркало» — британський науково-фантастичний серіал про те, як цифрові технології впливають на людські стосунки.

Він знятий у форматі антології, де кожен епізод розповідає окрему історію. У грудні 2018 року Netflix також випустив повнометражний інтерактивний фільм за мотивами серіалу — «Чорне дзеркало: Брандашмиг».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis