Перший погляд: Кеди з другої колаборації ADER Error та Converse

Південнокорейський бренд ADER Error та Converse представили першу спільну модель у грудні 2022 року — це були класичні кеди Chuck 70. Тепер бренди анонсували другу колаборацію, для якої створили ще дві нові варіації силуету 

За основу взяли високу та низьку версії кед Converse Chuck 70. Дизайн обох нових пар слідує за стилістикою перших спільних кед, представлених у грудні.

Високі кеди виконали в білому кольорі, доповнили графічними принтами, хаотичною вишивкою, елементами забруднення та бризками фарби на гумовій підошві.

Низькі блакитні Chuck 70 отримали мінімалістичний верх, доповнений декількома білими латками в зоні шнурівки, а також ідентичний дизайн підошви.

Обидві пари прикрасили подвійним брендингом на язичку та устілці.

Нова колаборація ADER error та Converse Chuck 70 надійде у продаж 27 липня на сайті ADER error. З 1 серпня Converse планує випустити пару у себе на сайті на в обраних магазинах.

ADER Error — південнокорейський бренд, створений у 2014 році. Його основна команда зберігає анонімність, а акцент роблять на просуванні марки у соцмережах.

Бренд комбінує базові елементи гардеробу з оверсайз-речами та яскравими принтами, часто у вже фірмовому синьому кольорі, а також використовує іронічні посилання та вирази, за що марку називають «корейським Vetements».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis