Вийшов трейлер Command Z Стівена Содерберга про мандрівників у часі

Компанія Стівена Содерберга (трилогія про друзів Оушена) Extension765 опублікувала трейлер серіалу Command Z, який доступний виключно на їхньому сайті. Вісім епізодів вийдуть 17 липня на extension765.com

Трейлер у жанрі сай-фай сатири показує групу людей, які мандрують у часі до 2023 року через пральну машинку, щоб змінити минуле задля свого майбутнього. Для цього вони переміщуються у свідомість людей і у них є лише 10 днів на місію.  Жодних описів до серіалу чи трейлеру компанія не випускала. 

Головні ролі зіграли Майкл Сера («Скотт Пілігрим проти всіх»), Рой Вуд-молодший («Смерть Діка Лонга»), Хлої Редкліфф («Маятник») та Лів Шрайбер («Рей Донован»). 

Підписникам сайту Extension765 на електронну пошту прийшло повідомлення: «Мені здається, ви вже звикли, що я описую дещо безглузду поведінку нашого начальника, пана/доктора Содерберга, але ця остання розробка — наступний рівень, і її не можна тримати при собі з причин, які ви скоро зрозумієте. Якщо я маю стриманий вигляд, то це тому, що А) ніхто з нас не бачив проєкт; і Б) він, очевидно, триває близько дев’яноста хвилин, але є вісім епізодів різної тривалості, тож це справжній серіал чи просто фільм, розбитий на частини?» 

13 липня Стівен Содерберг випускає серіал «Замкнене коло» на стримінгу Max про розслідування невдалого викрадення Нью-Йорку. У ньому він виступив режисером всіх шести епізодів. З 1998 року Содерберг знімає щонайменше по одному фільму або сезон серіалу в рік.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis