Дивіться трейлер фільму «Арґайл» з Генрі Кавіллом та Дуа Ліпою

Apple TV+ випустив перший трейлер фентезі-бойовика Argylle («Арґайл») від режисера Меттью Вона («Кінгсман», «Люди Ікс: Перший клас»). Прем’єра стрічки в кінотеатрах запланована на 2 лютого 2024 року 

В центрі сюжету — авторка шпигунських бестселерів Еллі Конвей, яка висвітлює місії шпигуна Арґайла. Одного разу в потязі вона знайомиться з чоловіком на ім’я Ейден, який «занурює її у світ шпигунів та вбивств, про які вона ніколи не могла й уявити». Еллі розуміє, що сюжети її книжок збігаються з перебігом реальних шпигунських місій — одночасно з цим полювання на неї починає головний антагоніст фільму.

Роль Еллі виконала Брайс Даллас Говард («Світ Юрського періоду»), Арґайла — Генрі Кавілл («Відьмак»), Сем Роквелл («Три білборди за межами Еббінга, Міссурі»), а головного антагоніста — Браян Кренстон («Пуститися берега»). В фільмі також зіграли співачка Дуа Ліпа, Семюел Л. Джексон, Джон Сіна, Софія Бутелла («Екстаз»), Аріана ДеБо («Вестсайдська історія») та Кетрін О’Гара («Сам удома»).

Сценарій «Арґала» написав Джейсон Фукс, відомий роллю Карло в «Ла-Ла Ленді», а також сценаріями «Диво-жінки» та «Льодовикового періоду 4».

Студія Searchlight Pictures випустила перший трейлер містичної драми режисера Ендрю Хея All of Us Strangers («Всі ми незнайомці»). Головні ролі в фільмі зіграли Ендрю Скотт та Пол Мескаль.

Стрічка розповідає про 40-річного письменника Адама, який живе наодинці у майже безлюдній багатоповерхівці за межами Лондона. Одного вечора його сусід Гаррі напідпитку починає з ним фліртувати, а згодом випадкова зустріч переростає в історію кохання між чоловіками.

Одного разу Адам навідується до будинку свого дитинства, де зустрічається з давно померлими батьками, які зовсім не постаріли за ці роки. Він знаходить розраду в спілкуванні, хоч і не з реальними батьками.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis