Daft Punk випустить ще одну версію альбому Random Access Memories. Без барабанів

Електронний дует Daft Punk перевипустить четвертий та останній альбом Random Access Memories (RAM) на честь його 10 річниці. За словами музикантів, особливістю альбому стане те, що в треках взагалі не буде барабанного звучання 

Разом з анонсом Daft Punk представили перший сингл з майбутнього альбому. Це нова версія синглу Within, який в оригінальному альбомі був записаний з канадським музикантом Чіллі Гонзалесом.

Ось як звучить оригінальний трек з Random Access Memories 2013 року.

Реліз Random Access Memories (Drumless Edition) запланований на 17 листопада.

Перше перевидання Random Access Memories, присвячене 10-річчю альбому, Daft Punk випустили в травні. Реліз доповнили декількома бонус-треками, включно з восьмихвилинним синглом The Writing of Fragments of Time, записаним з продюсером та співаком Тоддом Едвардсом. Докладніше про роботу ми розповідали тут.

Тома Бангальтер і Гі-Мануель де Омем-Крісто заснували Daft Punk у 1993 році в Парижі, а головною особливістю їхнього гурту стала суміш хаусу, сінтіпопу, диско та електроніки. Чотири роки потому вони випустили дебютний альбом Homework з синглами Around the World і Da Funk, які вважають знаковими в історії танцювальної музики.

2001 року Daft Punk випустили другий лонгплей Discovery. У нього ввійшли одні з найпопулярніших треків гурту: Harder, Better, Faster, Stronger і One More Time. Після цього релізу Тома і Гі-Мануель створили свій особливий стиль та почали зʼявлятися на публіці виключно у костюмах роботів.

22 лютого 2021 року Daft Punk оголосили про завершення спільної музичної карʼєри після 28 років співпраці. Про це учасники гурту повідомили за допомогою 8-хвилинного ролика Epilogue, з їхнього фільму Electroma, випущеного 2006 року.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis