Перший погляд: Колаборація українського бренду ALCHEVSQUE та художника Данила Резніченка

Бренд ALCHEVSQUE представив новий дроп футболок, створених в колаборації з художником з Кривого Рогу Данилом Резніченком. Купити речі можна на сайті бренду 

Нова модель називається «0564 СТАЛЕВАР» і представлена в сірому кольорі.  

Спереду базову футболку прикрасили принтом із зображенням силуету Криворізького металургійного заводу та кодом Кривого рогу — 0564, а на спині — великим принтом у вигляді чорного диму та леттерінгом «СТАЛЕВАР». Останній скопіювали з газети «Криворожский сталевар».

Засновник ALCHEVSQUE Антон Іванов розповів, що одного дня Резніченко підписався на Інстаграм бренду і, подивившись його роботи, команда вирішила запропонувати митцю колаборацію.

Антон додав, що «промислова графіка» дуже близька їхньому бренду, а надалі вони планують випускати інші колаборації з локальними художниками і «розповідати історії різних регіонів країни».

«Проєкту ALCHEVSQUE слово “СТАЛЕВАР” дуже рідне, бо одним з головних заводів в Алчевську був саме металургійний. До речі, один з логотипів бренду ми забрали з АМК (Алчевський Металургійний Комбінат). Я дуже великий фанат промислової графіки й таким чином хочу хоч трохи подовжити її життя і показати іншим. Саме ці футболки купують люди пов’язані з Кривим Рогом, і це дуже приємно», — пояснив Іванов. 

Ціна футболок «0564 СТАЛЕВАР» — 70 доларів. 

Бренд ALCHEVSQUE запущений співзасновником дизайн-агенції CREVV Антоном Івановим, фронтменом гурту «Дети Депутатов» Єгором Литвиненком та керівником відділу продукції в Big Money University Танею Лютою.

Ідея запуску ALCHEVSQUE виникла у Антона Іванова ще давно, а перші скетчі для принтів він створив ще у 2018 році. Назва бренду відсилає до назви міста, в якому виріс дизайнер: «міста, що знаходиться всередині трьох великих заводів та просочене важкою працею».

«Алчевськ сформував мій візуальний смак, ставлення до роботи та глибоку повагу до простих людей, робочого класу. Бренд ALCHEVQUE це свого роду компіляція близької мені візуальної естетики. Основні теги бренду: технічна естетика, робоча уніформа та народний дизайн».

Перший дроп команда планувала представити «буквально за тиждень» до повномасштабного наступу 24 лютого. Антон уточнив, що частину виручених коштів вони хотіли передавати фондам, що допомагають переселенцям з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

«Війна внесла свої корективи. Дивно запускати бренд у такий час, але я відкладав це так довго, що можливо зараз найкращий момент», — додав дизайнер. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis