Перший погляд: Нові кросівки Jacquemus x Nike Air Humara

Бренди Jacquemus та Nike представили третю версію спільної моделі кросівок Air Humara. Якщо перші дві моделі кросівок випускали у пастельних відтінках бежевого та коричневого кольорів, то нова пара отримала яскраво-рожеве забарвлення 

Основа кросівка виконана з сітчатого матеріалу, доповнена замшевими вставками на бокових частинах та шкіряним носком. Міжподошва виконана в тому ж рожевому відтінку, що і верх моделі, а резинову підошву виокремили коричневим кольором.

Кроcівки прикрасили бежевою шнурівкою, як у попередніх двох колорвеїв, та фірмовим золотим «міні-свушем».

Кросівки Nike Air Humara стали частиною першої колаборації Jacquemus та Nike, представленої у травні цього року.

Разом зі взуттям до спільної колекції брендів ввійшов спортивний одяг у характерному Jacquemus мінімалістичному дизайні: спортивні сукні, топи та спідниці з ланцюжками-гартерами, в’язані костюми, сукні та комбінезони.

Над створенням речей працював дизайнер та засновник Jacquemus Сімон Порт Жакмюс.

Сімон Порт Жакмюс — французький дизайнер і засновник бренду Jacquemus. У 2011 році Жакмюса помітили засновниця Comme des Garçons Рей Кавакубо та її чоловік Едріан Йоффе. Після цього він почав працювати в їхньому магазині, а всі зароблені гроші інвестувати в Jacquemus. Вже в 2015 році Симон отримав спеціальний приз конкурсу молодих дизайнерів — LVMH Prize.

Головними особливостями колекцій бренду стали мінімалізм, пастельна палітра та вільний крій речей. Однією з найпопулярніших речей марки вважається міні-сумка Jacquemus Le Chiquito — у 2019 році вона посіла третій рядок у рейтингу платформи Lyst.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis