Amazon запустив виробництво серіалу «Той, що біжить по лезу 2099». Його спродюсує Рідлі Скотт

За інформацією Variety, Amazon офіційно замовив серіал «Той, що біжить по лезу 2099», який стане продовженням фільмів «Той, що біжить по лезу» та «Той, що біжить по лезу 2049». Команда проєкту на чолі з Рідлі Скоттом, шоураннеркою Сілкою Луїзою («Жінки, що сяють») та сценаристом Майклом Гріном («Той, що біжить по лезу 2049») вже почала роботу над ним

Деталі сюжету поки не розкривають. Команда сценаристів обіцяє «запропонувати глядачам провокаційну сюжетну лінію».

Скотт розповідав про плани зняти «Той, що біжить по лезу 2099» у листопаді 2021 року. На той момент режисер вже мав готовий сценарій першого епізоду, а також зазначав, що усього серіал міститиме 10 серій довжиною по годині.

«Той, що біжить по лезу» Рідлі Скотта знятий за мотивами науково-фантастичного роману Філіпа Діка «Чи мріють андроїди про електричних овець?» (1968). За сюжетом детектив у відставці Рік Декарт повертається на службу у поліцію Лос-Анджелесу й займається пошуками групи кіборгів-реплікантів, що втекли з космічної колонії на Землю. Він має з’ясувати мотиви їх вчинку та знищити усю колонію. 

Головні ролі у фільмі виконали Гаррісон Форд, Шон Янг та Рутгер Гауер.

У 1982 році «Той, що біжить по лезу» провалився у прокаті. Більшість глядачів не оцінили надто футуристичну картинку та розкритикували стрічку за незрозумілий сюжет. Фільм отримав широке визнання тільки у 1990-х роках, а у 2017 вийшов сиквел «Той, що біжить по лезу 2049», режисером якого став Дені Вільньов.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis