Перший погляд: Новий силует кросівок Nike Air Max Plus Drift

На честь 25-ї річниці кросівок Nike Air Max Plus, представлених Nike та дизайнером Шоном Макдавеллом 1998 року, бренд підготував реліз нового силуету Nike Air Max Plus Drift. За інформацією Complex, модель надійде у продаж влітку 2024 року

Візуально силует створений на базі оригінальних Nike Air Max Plus.

Дихаючу сітчасту основу зверху доповнили формованим кейджем, який у нових кросівках представлений в ширшому варіанті. «Свуш» розмістили в задній частині кросівка.

Фото: JD SPORTS

Як і перший силует Nike Air Max Plus, кросівки отримали підошву з технологією Tuned Air, яка забезпечує анатомічну амортизацію. На фотографіях також видно, що підошву пари доповнили гумовим покриттям, яке також покриває носок кросівка.

Ціна Air Max Plus Drift стартуватиме від 185 доларів. За інформацією Complex та Sneaker News, модель надійде у продаж в бежевому, срібному та сіро-фіолетовому кольорах. Крім того, одним з ексклюзивних колорвеїв стане неоново-жовтий.

В жовтні Nike вперше провів онлайн-презентацію SNKRS Showcase та показав всі силуети, реліз яких вже запланований у 2024 році. 

Серед айтемів — нові кросівки з ліній ACG, Air, спеціальний пек Nike SB Dunk Low до Дня Святого Валентина, а також перевипуск декількох архівних силуетів. 

Зібрали всі представлені пари в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis