Подивіться нові кадри з другої частини «Аватара» Джеймса Кемерона

Видання Empire показало декілька кадрів з майбутньої стрічки «Аватар: Шлях води». Її прем’єра стрічки запланована на 16 грудня 2022 року 

На фотографіях глядачів знайомлять з новими персонажами: Роналом та Тоноварі у виконанні Кейт Вінслет та Кліффа Кертіса («Коломбіана»), а також героїнею Сігурні Вівер («Чужий») на ім’я Кірі — доньки головних героїв саги Джейка та Нейріті.

Ронал та Тоноварі
Кірі

«Аватар 2» покаже нове середовище рифового світу на Пандорі та познайомить глядачів з водними На’ві, які еволюціонували, щоб жити в океанах. Сем Вортінгтон та Зої Салдана повернулися до ролей Джейка та Нейтирі.

Зйомки фільма відбувалися у Новій Зеландії. Команді стрічки вдалося отримати дозвіл на роботу від місцевої влади ще у розпал пандемії COVID-19 в травні 2020 року.

Загалом Кемерон збирається випустити ще три сиквели оригінального фільму. Реліз «Аватар 3» запланований на 20 грудня 2024 року, «Аватар 4» — на 18 грудня 2026 року, а «Аватар 5» — на 22 грудня 2028 року. Усі фільми франшизи виходитимуть виключно у кінотеатрах.

В інтерв’ю Empire Кемерон також розповів, що, можливо, передасть роботу над четвертою та п’ятою частинами саги іншому режисеру.

«Я гадаю, що з часом, після третьої чи четвертої частини, я захочу передати естафету іншому режисеру, якому довірятиму, та займусь іншими цікавими мені речами. А може й ні. Я ще не знаю».

Першу частину «Аватару» представили у 2009 році. Фільм став найкасовішим в історії кінематографу: він заробив у прокаті 2,8 мільярда доларів.

Вона розповідає про вигадану планету Пандорі, де корпорації із Землі видобувають цінний мінерал анобтаніум, і інопланетну расу гуманоїдів, що населяє його, — На’ві. Сюжет зосереджено навколо солдата Джейка Саллі, який за допомогою спеціальної технології вирушає із завданням на Пандору. Там у нього зав’язуються романтичні стосунки з дочкою вождя На’ві — Нейріті, після чого солдат переходить на бік інопланетного племені.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis