Spotify дозволить записувати подкасти через мобільний додаток

Spotify тестує функцію створення, редакції та публікації подкастів через мобільний застосунок, «без потреби у додаткових інструментах чи обладнанні», пише TechCrunch. Поки що ця опція доступна лише мешканцям Нової Зеландії

Новозеландське представництво Spotify опублікувало відео, де представило новий інструмент. Ролик показує, що у нижній частині головного екрану біля «Ваша бібліотека» зʼявиться кнопка «+». Вона пропонуватиме дві опції: записати подкаст або створити плейлист.

Щойно користувач обере запис подкасту, він побачить новий екран кнопку запису. Його можна зробити за один раз або у кілька заходів, використовуючи паузу. По завершенню запису, його можна редагувати, накладати фонову музику, яку можна обрати з бібліотеки. Після редакції, можна дати імʼя запису, а також додати його опис, відмітити інший подкаст чи пісню та опублікувати його.

TechCrunch уточнив, коли можна очікувати доступу до нової опції у більшій кількості країн, але наразі видання ще не отримало відповіді.

Наприкінці червня платформа анонсувала ще одну функцію у мобільному застосунку Supergrouper. З його допомогою користувачі можуть обрати до пʼяти улюблених артистів, обʼєднати їх у одну «супергрупу», дати їй назву, а Spotify автоматично створить плейлист з треками цих виконавців.

Сама платформа у якості прикладу представила наступний склад Майлі Сайрус, Ріна Саваяма, Леді Гага та Charli XCX. Співачок обʼєднали під назвою «Bad Karma Queens».

Наразі ця опція доступна для користувачів з США, Великобританії, Австралії, Нової Зеландії та Філіппін.

1 липня вступив у силу спонсорський контракт між Spotify та футбольним клубом «Барселона». Він діятиме протягом чотирьох років, починаючи з сезону 2022/2023.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений FC Barcelona (@fcbarcelona)

Назву музичної платформи друкуватимуть на ігрових та тренувальних футболках, а домашній стадіон «Барселони» перейменують на «Spotify Camp Nou».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis