Подивіться на перший магазин Jacquemus. Його відкрили в Парижі

Jacquemus відкрив перший повноцінний магазин в Парижі, в якому відвідувачі можуть робити покупки в головній зоні, а також у VIP-салоні для більш персоналізованого шопінгу. Концепт-стор працюватиме мінімум п’ять місяців, до лютого 2023 року, повідомляє Hypebae

«Фіксованої дати завершення немає. Ми залишаємося відкритими для всіх варіантів», — розповів представник бренду в коментарі Business of Fashion. Видання припускає, що це місце має потенціал стати першим постійним роздрібним магазином Jacquemus.

«Встановлення присутності в люксовому ретейл-секторі означало б зміну стратегії для Jacquemus, який створив бізнес, продаючи переважно через мультибрендові магазини і платформи та власний онлайн-магазин», — робить висновок Business of Fashion.

Магазин займає простір у 200 квадратних метрів в будівлі в стилі ар-деко, і є, по суті, продовженням шоу La Papier Осінь/Зима 2022, наповненого естетикою білого кольору. До колекції увійшли жіночі й чоловічі речі лаконічного крою, переважно білого та бежевого кольорів. Ще одним акцентом показу стали нові кросівки Jacquemus x Nike Humara. В концепт-сторі можна придбати айтеми з колекції La Papier, але невідомо, чи представлять колаборацію з Nike.

Серед елементів інтер’єру магазину на авеню Монтень є велика машина для приготування попкорну, круглі дзеркала, паперові дерева і гіпсові стелажі, натхненні роботами скульптора Альберто Джакометті.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от JACQUEMUS (@jacquemus)

«Для мене це здійснена мрія, дуже символічно повернутися на авеню Монтень через 11 років, — написав дизайнер в своєму Інстаграмі. — Перший раз я був там, коли показував свою третю колекцію під час Vogue Fashion Night Out перед усіма, ще в 2011 році».

В новому концепт-сторі Jacquemus вперше представлять товари з кількох категорій, а не однієї. Раніше Сімон-Порт Жакмюс відкривав цілодобові поп-ап стори бренду: з використанням вендінгових автоматів з сумками, панамами і шарфами у Мілані та Парижі, а також поп-ап стор, натхненний басейном, у Лондоні.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis