Stone Island запустив музичний проєкт. Слухайте його плейлисти з електронними музикантами

Stone Island представив три музичні добірки в колаборації з афінською радіостанцією movement.radio, лівансько-австралійським продюсером DJ Plead та французько-туніською музиканткою Діною Абдельвахед. Плейлисти стали частиною нового музичного проєкту Stone Island в колаборації з музичним фестивалем C2C Festival 

Добірки представляють селекцію треків від обраних радіостанції та музикантів. В Stone Island додали, що кожна з них відображає стилістику та напрям конкретного артиста, що відповідає музичному ДНК-бренда.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений C2C Festival (@clubtoclub)

Послухати всі три добірки можна на стримінгах Apple Music та Spotify або за посиланням.

В травні цього року Stone Island та C2C Festival запустили Stone Island Sound — новий проєкт, присвячений сучасній незалежній музиці. Команди ставлять за мету просувати нових музикантів та музичні комьюніті, що представляють незалежну сцену, тим самим «формуючи ідеальну звукову карту світу».

Stone Island Sound складатиметься з плейлистів в колаборації з музикантами з усього світу, релізів платівок та саундтреків, що гратимуть у магазинах бренду. Добірки для Stone Island Sound вже склали електронні музиканти Kode9, Elena Colombi та Bill Kouligas.

Крім того, частиною колаборації стала окрема сцена Stone Island на фестивалі C2C Festival, який проходитиме 4 та 5 листопада в Турині, а також серія музичних івентів Stone Island Presents у різних містах. Найближчий запланинований на 13 жовтня у Лондоні.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений C2C Festival (@clubtoclub)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений C2C Festival (@clubtoclub)

«Культурна незалежність, авангард і нова поп-музика, незвичне звучання та оригінальне музичне оформлення будуть стилістичними орієнтирами, що надихатимуть і спрямовуватимуть цей проєкт, який розглядає сучасну музичну сцену як багатобарвне та хаотичне поєднання жанрів», — описують проєкт Stone Island та C2C Festival.

Для поширення релізів команди бренду та фестивалю запустили окрему платформу Buy Music Club. На ній збирають всі музичні підбірки та релізи, купити які користувачі можуть за допомогою платформи Bandcamp.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis