Подивіться трейлер комедійного горору про ведмедя, що зʼїв 30 кілограмів кокаїну

Акторка Елізабет Бенкс («Голодні ігри», «Подзвони Джейн») дебютує в режисурі з комедійним горором «Кокаїновий ведмідь» — заснованою на реальних подіях історією про ведмедя, який випадково зʼїв багато кокаїну. У фільмі тварина «під кайфом» полюватиме на людей, що трапляться на його шлях у лісі та околицях, та вбиватиме їх

В основі стрічки — пригода, що трапилася у 1985 році в Ноксвіллі в штаті Теннессі. Тоді чорний ведмідь знайшов і зʼїв близько 30 кілограмів кокаїну — його скинули у лісі з літака, щоб потім наркотик змогли знайти місцеві дилери.

Тварина не нашкодила людям, а загинула від поступової відмови життєво важливих органів. Згодом з ведмедя зробили опудало.

У інтервʼю The AU Review Бенкс розповіла, що коли вперше дізналася про цю історію «дуже сумувала з того, що ведмідь став випадковою жертвою у торгівлі наркотиками». Режисерка пригадує, що їй одразу захотілося зняти фільм, щоб дати тварині змогу помститися.

Справжніх тварин до зйомок не залучали. Ведмедя створила новозеландська студія Weta Digital Workshop за допомогою актора Алана Генрі. Він консультувався з Еді Серкісом, який поділився досвідом роботи для «Володаря перснів», де він грав Горлума, та «Повстання планети мавп», де виконував роль Цезаря — лідера армії мавп.

Фільм вийде в прокат 24 лютого 2023 року.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis