Подивіться уривок з другого сезону серіалу «Фундація» за романами Айзека Азімова

Apple TV+ випустив двохвилинний уривок з другого сезону шоу «Фундація», знятого за однойменною серією романів фантаста Айзека Азімова. Реліз нової частини стримінг планує на літо 2023 року

Ролик розповідає про жертв «Фундації», які відмовилися від звичного життя заради порятунку людства та відродження цивілізації. У другому сезоні вони зіткнуться з кризою релігії через прагнення лідерів контролювати людей за допомогою божественних промов після падіння Галактичної імперії.

Премʼєра першого сезону «Фундації» відбулася 24 вересня 2021 року. Проєкт знімають за мотивами книжкової трилогії Айзека Азімова — «Фундація», «Фундація та імперія» та «Друга фундація».

У центрі сюжету — математик Гері Селдон, який придумав «психоісторію» — галузь математики, що допомагає дізнатися майбутнє. Так учений передбачає падіння Галактичної імперії та настання темних віків.

Щоб запобігти цим подіям Селдон створює Фундацію, колонію людей с винятковими здібностями. Вони мають вберегти людські знання, щоб згодом відродити цивілізацію.

Роль Селдона грає Джаред Гаррі («Чорнобиль», «Безумці»). Серед шоураннерів проєкту — Девід Гоєр («Термінатор: Темні долі», «Людина зі сталі») та Джош Фрідман («Війна світів», «Крізь сніг»).

Однією з продюсерок проєкту стала донька письменника — Робін Азімов.

Айзек Азімов — американський письменник-фантаст та вчений. Серію романів «Фундація» він почав у 1942 році. Вона налічує сім книг, дія яких розгортається протягом понад 20 тисяч років.

У 1966 році Азімов отримав спеціальну премію «Х’юго» за цей цикл романів. Його назвали «найкращою фантастичною серією усіх часів». За звання також боролися «Володар перснів» Джона Толкіна та «Барсум» Едгара Берроуза.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis