PUMA створив нову тренувальну форму для футбольного клубу «Шахтар»

Німецький спортивний бренд став партнером футбольного клубу «Шахтар» та показав нову тренувальну форму спортсменів до сезону 2021/2022. Команда вже провела у ній перше тренування, а офіційна презентація ексклюзивних ігрових комплектів відбудеться 15 липня

Форму представили у чорному, білому та бірюзовому кольорах. В PUMA кажуть, що речі дають гравцям змогу вільно рухатись та «повністю відчувати своє тіло».

Комплекти доповнили спеціальною технологією, що забезпечує поглинання вологи, і сіткою для додаткової вентиляції одягу — завдяки цьому футболісти можуть підтримувати комфортну температуру тіла.

Ще однією особливістю речей стала їх екологічність: всі комплекти виготовлені з переробленого поліестеру.

«Побачив форму на гравцях на першому тренуванні сезону — комплекти та їх якість вражають. Упевнений, з PUMA на нас чекають великі перемоги та круті проєкти», — розказав директор з футболу ФК «Шахтар» Дарійо Срна.

Комплекти надійдуть у продаж одразу після офіційної презентації 15 липня. В цей день команда PUMA разом з футбольним клубом «Шахтар» також планують масштабний захід за участі преси та прихильників команди. 

Там, окрім тренувальних речей, вони представлять комплекти домашньої та гостьової форми.

Нагадаємо, що у травні PUMA запустив в Україні офіційний Інстаграм-акаунт.

PUMA та футбольний клуб «Шахтар» підписали п’ятирічну спонсорську угоду у вересні 2020 року. Детальніше про це читайте тут.

Матеріал підготовлено за підтримки:


Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis