Перший погляд: PUMA та Іван Дорн представляють нові кросівки Mirage

Німецький спортивний бренд презентує нову модель кросівок Mirage Tech, натхнену «візуальною естетикою електронної музики». Обличчям глобального кампейну став DJ Snake, а українського — Іван Дорн

На відео Дорн з’являється в образі фантастичного героя: він опиняється в лабораторії таємного експериментатора, що керує кросівками за допомогою звуку. Разом з кросівками рухається й Іван, який спершу подібний до маріонетки, а потім стає «незалежним результатом вдалого експерименту».

Зйомками кампейну займались Seek studio. 

«Коли йдеться про енергію та свободу творчості, першим спадає на думку Іван Дорн. Він — новатор, що стирає грані між музикою та стилем, між сучасним і майбутнім. Дослідник, який завжди винайде щось абсолютно своє. Саме таким ми бачили обличчя Mirage Tech», — розповідають у PUMA.

Модель Mirage Tech дістала багатошаровий верх із сітки, доповнений накладками зі штучної шкіри. Гумову підошву наповнили матеріалом CMEVA задля ліпшої амортизації та прикрасили кольоровою накладкою на задній частині.

Ось як команда PUMA описує модель: «Mirage Tech — це експеримент. Хвиля, яку підхоплюєш, коли поринаєш у світ електронного звуку. Самовираження й свобода. Атмосфера андеграунду, яка надихає кросівки рухатися в одному ритмі з тобою».

В Україні модель доступна в чотирьох кольорах. З 31 березня Mirage Tech можна придбати в українському онлайн-магазині PUMA, а з 9 квітня — у фірмових магазинах бренду.

У жовтні 2020 року Іван Дорн став обличчям першої колаборації PUMA та нью-йоркського бренду KidSuper. Докладніше дізнатися про неї можна в нашому матеріалі.


Матеріал підготовлено за підтримки


Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis