Розробник Konami анонсував чотири нові проєкти по Silent Hill

Компанія-розробник Konami провела презентацію, присвячену серії ігор Silent Hill. На ній анонсували чотири нові проєкти у всесвіті 

Наразі компанія працює над римейком Silent Hill 2, двома спінофами саги, та інтерактивним серіалом, в якому гравці зможуть міняти хід сюжету.

Римейк Silent Hill 2

Римейк Silent Hill 2 випустять більш ніж через 20 років після релізу оригінальної гри. Розробники представлять «повністю нову гру» з покращеною графікою в 4K та «новим музичним стилем», проте зі знайомими грявцям локаціями та персонажами.

Сюжет розповідатиме історію Джеймса Сандерленда, який отримує лист від покійної дружини та відправляється в Сайлент Хілл в надії зустрітися з нею.

Над римейком працює польський розробник Bloober Team, відомий горор-іграми Layers of Fear та Observer, а в роботі також беруть участь автори оригінальної гри: арт-директор Масахіро Іто та композитор Акіра Ямаока.

Silent Hill: Townfall

Події нової гри розповідатимуть про місто Сайлент Хілл. Деталі проєкту поки не розкривають, проте в команді натякнули, що в трейлері заховані декілька підказок та натяків щодо майбутнього сюжету.

За розробку гри відповідають видавництво Annapurna Interactive та студія No Code.

Silent Hill F

Події ще одного спінофу гри вперше розгортатимуться в Японії 1960-х років. Розробники описали світ нового горору «прекрасним, але жахливим».

Сценарій гри створив японський автор та ілюстратор Ryūkishi07, відомий серією візуальних новел Higurashi When They Cry, Umineko When They Cry та Ciconia When They Cry. У dev.ua відмітили, що роботи письменника «відрізняються вкрай заплутаним сюжетом та високим рівнем жорстокості».

Silent Hill: Ascension

Silent Hill: Ascension — «інтерактивний стімінговий серіал», в якому глядачі зможуть керувати сюжетом та персонажами. За словами команди, проєкт міститиме типові для Silent Hill елементи, наприклад, персонажів монстрів, в основі яких закладені душевні переживання головних героїв.

Гра вийде в липні 2023 року. Над проєктом працюють кінокомпанія Bad Robot Games режисера Джей Джей Абрамса, а також студії Genvid Entertainment, Behvaiour Interactive та dj2 Entertainment.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis