Розробники World of Tanks запустили ініціативу на підтримку України

Компанія Wargaming спільно з державною фандрейзинговою платформою UNITED24 створила благодійний проєкт WargamingUnited. Мета ініціативи — збір коштів для українських медиків

У межах проєкту розробники додали у свої ігри World of Tanks, World of Tanks Blitz, World of Tanks: Modern Armor, World of Warships, World of Warships: Legends та World of Warplanes спеціальні набори, присвячені Україні. Всередині — елементи зовнішнього вигляду, які створили художники київської студії компанії.

«Ми у Wargaming обожнюємо ігри про війну, але ненавидимо війну реальну. Ця тема для нас особливо чутлива, адже в Києві у нас ціла студія, співробітники якої продовжують працювати над новинками й подіями для World of Tanks попри весь жах, який щодня переживає їхня країна», — розповідають у компанії.

100% прибутку з продажів наборів Wargaming передадуть UNITED24 на придбання реанімобілів типу С. Ініціатива триватиме до 1 листопада.

Реанімобілі типу С створені для транспортування пацієнтів, й обладнані для ускладненого догляду.

Розробник ігор Wargaming родом із Білорусі, проте у червні 2022 року компанія остаточно вийшла з російського та білоруського ринків, залишивши офіси у Берліні, Нікосії, Вільнюсі, Празі, Гілфорді, Варшаві, Бєлграді та Києві.

На початку березня 2022 року Wargaming задонатила мільйон доларів Українському товариству Червоного Хреста для підтримки лікарень та медичних працівників. Компанія також оголосила, що направить всі вільні ресурси на підтримку 550 співробітників компанії та їх сімей, які постраждали від російського вторгнення в Україну.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis