Телеграм запускає платну преміум-підписку

Засновник платформи Павло Дуров анонсував запуск Telegram Premium — платного варіанту підписки. Він стане доступним користувачам вже до кінця червня 

Що таке Telegram Premium

Платна підписка дозволить користувачам отримати доступ до додаткових функцій Телеграму, а також першими дізнаватися новини про оновлення та розширення платформи.

Telegram Premium фактично стане ще одним способом монетизації платформи. Восени 2021 року Телеграм запустив рекламу в пабліках з більш ніж 1000 підписників.

Скільки коштуватиме підписка

Ще до офіційного релізу, Павло розповів в коментарі каналу «Код Дурова», що підписка коштуватиме близько п’яти доларів. Офіційно вартість Telegram Premium ще не оголосили.

В анонсі Павло Дуров уточнив, що всі наявні сервіси месенджера лишаться безкоштовними, а користувачі без підписки «зможуть переглядати дуже великі документи, медіа та стікери», надіслані користувачами з преміум-акантом. 

Що входить в Telegram Premium

Офіційно список сервісів, до яких користувачі преміум-підписки отримають доступ, також не оголосили.

За інформацією медіа, вона може включати в себе такі розширення: можливість конвертації аудіоповідомлень у текст, швидше завантаження медіафайлів та документів, відсутність реклами, додаткові унікальні реакції на повідомлення та «преміальні стікери» — деякі з них матимуть повноекранний ефект.

Для платних підписників також подвоять ліміти на кількість папок (з 10 до 20) та внесених туди чатів (зі 100 до 200), збережених GIF-анімацій (з 200 до 400), закріплених чатів на основній сторінці та стікерів (з 5 до 10), а також на кількість підключених до програми облікових записів з унікальними номерами (з 3 до 4).

Крім того, акаунти користувачів Telegram Premium отримають бейдж у вигляді зірки, що розташовуватиметься біля імені та можливість поставити анімований аватар. Останній відображатиметься як анімація не лише при перегляді профілю, а й у загальному списку чатів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis