Саундтрек до гри Elden Ring випустили на музичних стримінгах

Студія-розробник гри Elden Ring опублікувала альбом з саундтреком Elden Ring на всіх великих музичних стримінгах — Spotify, YouTube Music, Apple Music тощо. До лонгплею увійшли 67 композицій в жанрі ембієнт, до творення яких долучилися японські композитори Цукаса Саіто, Шої Міязава, Юка Кітамура, Йошимі Кудо та Таї Томісава

Записав саундтрек кінооркестр з Будапешту, який зокрема записував музику для серіалу «Локі» з Томом Гіддлстоном та мобільної версії гри Call of Duty.

Elden Ring — фентезійна рольова гра з відкритим світом від японського розробника FromSoftware, що вийшла 25 лютого 2022 року. У створенні світу гри брав участь американський письменник Джордж Мартін.

Дія гри розгортається у Серединних землях — країні за завісою туманів, якою з давніх-давен править королева Маріка Вічна. Джерело її влади — перстень Елдена, створений з Великих рун магічний обʼєкт, що визначає порядок світобудови

Головний герой гри — Потьмянілий, воїн, що прийшов з-за меж Серединних земель. Такі як він бачать «благодать» — особливе золоте світло, повʼязане с перснем Елдена. Кінцева мета кожного Потьмянілого — стати новим повелителем Елдена й захопити трон Серединних земель.

За версією авторитетного видання Metacritic, Elden Ring посідає перше місце у рейтингу найкращих ігор для ПК за 2022 рік.

На початок серпня по всьому світі продали близько 17 мільйонів копій гри.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis