Видавництво Assouline випустить книгу про співпрацю Вірджила Абло та Louis Vuitton

Лімітоване видання Louis Vuitton: Virgil Abloh люксове видавництво Assouline створювало спільно з домом моди Louis Vuitton. Автором книги, що вийде 15 вересня, став фешен-критик британського Vogue Андерс Крістіан Медсен, який також працював разом з Абло над деякими його проєктами

Книга має 359 сторінок та містить понад 320 фотографій. Її поділено на вісім глав — рівно стільки колекцій Абло встиг створити для Louis Vuitton.

Для Louis Vuitton: Virgil Abloh розробили дві обкладинки: з анімованими персонажами The Adventures of Zoooom with Friends, яких дизайнер створив для шоу Louis Vuitton Весна/Літо 2021 та з червоною повітряною кулею, «учасницею» показу Louis Vuitton Весна/Літо 2022 у Маямі. Ці видання коштують 120 доларів.

Також можна обрати книгу, запаковану в спеціальний бокс, що імітує інсталяцію з показу в Маямі. Це варіант коштуватиме 1200 доларі.

Вірджил Абло — американський дизайнер, діджей, засновник бренду Off-White та креативний директор чоловічої лінії одягу Louis Vuitton.

Він став першим темношкірим креативним директором в історії будинку моди Louis Vuitton і конгломерату LVMH. У вересні 2019 року Абло також долучився до складу Ради фешн-дизайнерів Америки, а наприкінці жовтня став креативним консультантом з екобезпечного дизайну бренду Evian.

28 листопада 2021 року дизайнер пішов з життя. Причиною смерті стала рідка форма раку — ангіосаркома серця, діагностована Вірджилу у 2019 році. Абло не розповідав про хворобу публічну й лікувався паралельно з роботою над своїми проєктами.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis