В Україні вийде документальна стрічка про композитора Валентина Сильвестрова

Незалежний дистриб’ютор кіно про музику та культуру KyivMusicFilm випустить в прокат документальний фільм «В. Сильвестров», присвячений одному з найвідоміших українських композиторів. Подивитися стрічку можна буде з 29 вересня в київських кінотеатрах «Жовтень», «КІНО42» та мережі кінотеатрів «Планета кіно» у Києві та Львові

30 вересня в кінотеатрі «Жовтень» відбудеться спеціальний показ фільму за участі режисера Сергія Буковського та звукорежисера Ігоря Барби. Його приурочили 85-му дню народження Валентина Сильвестрова.

У жовтні стрічка також вийде в онлайн-кінотеатрі ТИТР.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений користувачем @kyivmusicfilm

Документальний фільм українського режисера Сергія Буковського «В. Сильвестров» дозволяє глядачу прослідкувати за репетиціями Валентина Сильвестрова — «експериментатора, який дратував радянський режим, та визнаного класика, “музикою тиші” якого захоплюються у світі». В розмові з режисером композитор також розповідає про свою кар’єру та мистецькі пошуки, які слідують за ним весь цей час.

«Усе це — на тлі холодних, депресивних, занедбаних, але таких рідних композитору пейзажів Києва, крізь які музика проривається, наче рослини з-під асфальту», — описують стрічку у KyivMusicFilm.

У серпні KyivMusicFilm випустив в українських кінотеатрах «Електросестри» — документальний фільм-маніфест про жінок в електронній музиці. Переглянути стрічку можна до 14 вересня в київському кінотеатрі «Жовтень».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis