Сергій Жадан та Харківський ЛітМузей організують у Харкові благодійний офлайн-фестиваль

З 23 по 25 вересня у Харкові пройде благодійний літературний та мистецький фестиваль «П’ятий Харків». У програмі заплановані лекції та дискусії за участі українських письменників та публіцистів, а також виступи музикантів та театральні вистави

Організаторами виступили письменник Сергій Жадан та Харківський літературний музей. Назва фестивалю відсилає до метафори харківського лінгвіста Юрія Шевельова.

«”П’ятий Харків” — це розмова про майбутнє міста, про мрію, про бажання та бачення. Нам здається, що варто говорити про майбутнє саме в ситуації кардинальних культурних та ментальних зрушень, які переживає Україна сьогодні», — пояснюють організатори.

Серед учасників фестивалю заявлені Євген Стасіневич, Назар Федорак, Володимир Єрмоленко, Ростислав Чопик, Дмитро Лазуткін та Ярина Цимбал, а також Сергій Жадан та гурт «Жадан і Собаки», Kozak System та Андрій Любка. Вистави на «П’ятий Харків» представлять театр «Березіль» та Харківський державний академічний театр ляльок імені В. А. Афанасьєва.

«Доки ЗСУ наводять лад на Харківщині, саме місто теж живе повноцінним життям. Воно думає, воно мислить, воно рефлексує, уважно й прискіпливо зазираючи в майбутнє… Культура часів війни — це не про розваги, це про цінності»,написав в анонсі Сергій Жадан.

Щоб потрапити на офлайн-фестиваль потрібно зареєструватися за посиланням на конкретний день: 23 вересня, 24 вересня та 25 вересня. Місце проведення організатори надішлють у листі з підтвердженням реєстрації.

За словами організаторів, фестиваль — благодійний. Під час івенту можна буде зробити довільний донат на підтримку ЗСУ.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis