Серіал «Обі-Ван Кенобі» став найуспішнішим оригінальним проєктом Disney+

Стримінг повідомив про це у Твіттері серіалу, зазначивши, що шоу отримало найбільшу кількість переглядів серед усіх оригінальних проєктів Disney+. Наразі вийшло всього три епізоди. Премʼєра перших двох відбулася 27 травня. Усього перший сезон міститиме шість серій

Сюжет шоу розповідає про джедая Обі-Вана Кенобі, який доглядає юного Люка Скайуокера й ховається від мисливців Імперії на планеті Татуїн. Дія серіалу розгортається через 10 років після подій фільму «Зоряні війни. Епізод III: Помста ситхів» і знищення ордену джедаїв.

До ролі Обі-Вана Кенобі повернувся Юен Макгрегор. Гайден Крістенсен зіграв Дарта Вейдера. Режисеркою проєкту стала Дебора Шоу, яка зняла два епізоди «Мандалорця». 

Також команда проєкту зазначає, що одразу після прем’єри «Обі-Ван Кенобі» кількість глядачів Disney+, які переглядають фільми й серіали за «Зоряними війнами», збільшилася втричі.

Окрім «Обі-Ван Кенобі» Disney+ працює ще над кількома проєктами за мотивами «Зоряних воєн».

31 серпня запланована премʼєра серіалу «Андор», який розповість про шпигуна повстанців Кассіана Андора (Дієго Луна). Шоу стане приквелом до фільму «Вигнанець-один: Зоряні війни. Історії» та розповість про життя Кассіана за пʼять років до подій фільму.

Тривають зйомки шоу «Асока» з Розаріо Доусон, а також Star Wars: Skeleton Crew з Джудом Лоу, яке розповість про групу підлітків, що загубилися у всесвіті «Зоряних воєн» і на власні очі побачать падіння Імперії.

У лютому 2023 року відбудеться реліз третього сезону «Мандалорця», у якому головний герой помандрує до рідної планети Мандалор, щоб отримати прощення за порушення присяги.

Восени 2022 вийде анімаційний серіал «Зоряні війни: Розповіді про джедаїв», а також другий сезон мультсеріалу «Бракована партія» про клонів загону 99, які не виконали наказ 66, що оголошував джедаїв зрадниками та вимагав їх повного знищення.

На початку 2023 року відбудеться премʼєра другого сезону Star Wars Visions. Це аніме-антологія на кшталт серіалу «Кохання. Смерть. Роботи». А навесні 2023 року представлять перший проєкт із «Зоряних війн» періоду Великої Республіки (High Republic). Він називатиметься «Пригоди молодих джедаїв» (Young Jedi Adventures).

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis