Маколей Калкін та Данієль Брюль зіграють у трилері про хворобу, що вбиває найбагатших людей світу

Актори знімуться у стрічці «Грип багатіїв» (Rich Flu), яку зрежисує постановник горору «Платформа» Гальдер Гастелу-Уррутія, пише Variety. До касту стрічки також приєднається Розамунд Пайк («Зникла»)

Новий фільм Гастелу-Уррутія — соціальний трилер, сюжет якого розгортатиметься довкола загадкової хвороби, що вбиває виключно найбагатших людей світу. У панічних пошуках порятунку багатії почнуть розпродавати своє майно. 

Данієль Брюль: «Дакота Фаннінг називає мене „Негативос Деструктивос“»

Режисер також став співавтором сценарію, а спродюсує фільм Пабло Ларраін («Спенсер», «Джекі»).

Зйомки стрічки розпочнуться восени 2022 року.

«Грип багатіїв» стане другим повнометражним фільмом 48-річного Гастелу-Уррутія. Перший, «Платформа», вийшов у 2019 році. Згодом права на його показ викупив Netflix, де стрічка одразу стала одним з хітів категорії Originals. 

«Платформа» розповідає про вертикальну тюрму з безліччю поверхів, без вікон та дверей, але з отвором посередині. На кожному рівні перебувають по дві людини, а раз на день зверху рахується платформа з їжею. Що нижче вона спускається, то менше їжі та обʼїдків лишається на ній, тому на нижніх поверхах процвітає насилля та канібалізм. Залишити щось про запас також не можна: у кімнаті одразу ж стає нестерпно спекотно або холодно. Щомісяця жителів переводять на інший рівень.

 

Початково «Платформу» задумували як театральну пʼєсу з двох актів (її так і не поставили на сцені), але Гастелу-Уррутія вирішив зняти на її основі фільм. Для екранізації скоротили кількість діалогів та персонажів, а також додали другий акт.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis