Пісня Running Up That Hill 1985 року — лідер чарту iTunes. Ось до чого тут новий сезон Stranger Things

Пісня британської співачки Кейт Буш Running Up That Hill, реліз якої відбувся в 1985 році, вперше потрапила до чарту iTunes та зайняла там перше місце, пише Deadline. Це сталося після прем’єри четвертого сезону серіалу «Дивні дива» (Stranger Things27 травня — пісня стала одним з його саундтреків 

Running Up That Hill — одна з улюблених композицій Макс Мейфілд, роль якої грає акторка Седі Сінк. На початку першої серії сезону вона звучить у навушниках Макс, яка йде коридором школи, а через декілька епізодів знову грає в момент, коли героїня Седі намагається пережити втрату близької людини.

Пісня Кейт Буш також зайняла 106 позицію в топ-200 пісень на Spotify — її прослухали більш ніж мільйон разів, та ввійшла до рейтингу 50 найпопулярніших треків Spotify у Великобританії.

Крім того, повний альбом саундтреків до четвертого сезону «Дивних див» займає п’яту позицію в чартах альбомів iTunes. До нього ввійшли пісні The Beach Boys, The Cramps, Talking Heads, Елли Фіцджеральд та Луї Армстронга, а також гурту KISS. 

Пісня Running Up That Hill ввійшла в пʼятий альбом Кейт Буш Hounds of Love. Першочерговою назвою треку була A Deal with God («Угода з Богом»), що відсилає до одного з рядків композиції, проте пізніше лейбл Буш замінив її, щоб не ускладнювати просування через релігійну прив’язку. 

Running Up That Hill вважають однією з найкращих робіт за кар’єру Кейт Буш. Після релізу сингл зайняв третє місце в UK Albums Chart — музичний топ-чарт Великобританії, та 30 місце в чарті Billboard Hot 100.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis