Шоуранери «Сімпсонів» відмовилися від сцен, у яких Гомер душить Барта

У третьому епізоді 35 сезону McMansion & Wife («МакМеншен з дружиною») Гомер Сімпсон поділився з новим сусідом, що більше не душить сина Барта, «позаяк часи змінилися», пише The Independent. Сцена з рукоприкладством Гомера стала знаковою, це відбувалося з релізу першого сезону серіалу у 1989 році. Останній раз сцена з удушенням Барта зʼявлялася у «Сімпсонах» у серіях 31 сезону

У третьому епізоді 35 сезону Гомер Сімпсон знайомиться з новим сусідом Таєром і тисне йому руку, у відповідь на що той хвалить міцне рукостискання головного персонажа.

«Бачиш, Мардж, не дарма ж я душив нашого хлопчика!» — звертається після цього Гомер до дружини. І одразу ж продовжує: «Жартую, більше я такого не роблю. Часи змінилися».

На сцену звернув увагу один з користувачів соцмережі X.

«Щойно з’ясував, що після 30 років “Сімпсони” нарешті позбулися давньої сцени, у якій Гомер душить Барта. Їм знадобилося багато часу ЛМАО», — написав він.

Створені Меттом Ґрейнінґом («Футурама») «Сімпсони» виходять на телеканалі FX з 1989 року. Навесні 2019 року Disney викупив 21st Century Fox. Через політику Disney  шоуранерам «Сімпсонів» довелося переглянути деякі звички персонажів — зокрема сестрам-близнючкам Мардж Сімпсон довелося кинути палити.

Наразі «Сімпсони» налічують 754 епізоди, а сам серіал триватиме щонайменше до 2025 року.

Докладніше про «Сімпсонів» та ще шість мультсеріалів, які увійдуть в історію, ми розповідали у нашому подкасті.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis