Foot Locker та Sneaker Freaker випустять книжку про Nike TN

Книжку Stay Tuned підготували до 25-річчя моделі Nike Air Max Plus (TN). У ній зібрані інтерв’ю, у тому числі з Шоном Макдавеллом — дизайнером силуету TN, колекціонерами, артистами та фанатами TN

300-сторінкове видання доповнили ілюстраціями та рекламними кампаніями силуету. У сукупності, наповнення Stay Tuned має на меті продемонструвати вплив та важливість моделі TN на культуру.

«Без сумніву, Air Max Plus досягла поважного віку. Тривалий успіх кросівок був настільки малоймовірним, настільки блискуче божевільним, настільки багатим на субкультурні впливи та випадковості, що вам знадобиться ціла книга, аби розповісти цю історію належним чином. Air Max Plus 25 років. Хай живе TN», — йдеться в описі книжки.

Це перше видання, над яким Sneaker Freaker працювали без залучення окремих видавництв. Три попередні книжки снікер-медіа випускали разом з видавництвами Taschen та Phaidon.

«З 300 до біса глянцевими сторінками, Stay Tuned — це результат наполегливого поєднання любові та моєї особистої одержимості протягом останнього року, — написав головний редактор Sneaker Freaker Саймон Вуд у своєму інстаграмі. — Я знаю, як сильно команди в Парижі, Лондоні, Берліні, Марселі, Мельбурні та Сіднеї люблять і поклоняються Tuned, тому ця книга для всіх, хто по-справжньому вірить! Я впевнений, що ми віддали належне Tuned, як і повинно бути».

Stay Tuned продаватиметься ексклюзивно у мережі магазинів Foot Locker. Дата релізу поки невідома.

Для різних регіонів Sneaker Freaker випустили книжки з різними версіями обкладинок. Так, в Австралії та Новій Зеландії на обкладинці кросівки у колорвеї Tide, у Великій Британії та Європі — у кольорах, присвячених 25 річниці моделі, a в США та Азії Nike Air Max Plus у чорному кольорі.

Окремо показали, як виглядатиме обкладинка видання Friends&Family.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sneaker Freaker (@sneakerfreakermag)

Про Air Max Plus
Фото: Nike

Nike Air Max Plus розробляли як бігові кросівки спеціально для мережі магазинів Foot Locker. Автор — Шон Макдавелл, почав працювати над концептом з робочою назвою Sky Air ще до свого приходу в Nike. В Air Max Plus використали технологію TN (Tuned Air) — тоді одну з найновіших технологій в лінії Air Max.

До 25-річчя моделі Nike випустять Nike Air Max Plus Drift. Дизайнер пари — автор оригінального силуету Шон Макдавелл. Який вона має вигляд, показуємо в нашому матеріалі.

У жовтні 2023 року Sneaker Freaker представили свою третю книжку — World’s Greatest Sneaker Collectors. У ній команда журналу зібрала колекції кросівок «з Токіо до Нью-Йорка через Лондон, Філадельфію, Мельбурн і Стьордал» та історії їх власників.

«Від вінтажної класики до ношених під час матчів кросівок Jordan — нова антологія Sneaker Freaker занурить у світ видатних ентузіастів, доповнений професійними порадами щодо фотографування, зберігання та уникнення підробок», — йдеться в анотації до видання.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis