Скейтборди із роботами українських фотографів виставлять на онлайн-аукціон

DTF Agency та бренд Sprite після проведення першої в Україні фотовиставки на скейтбордах організують онлайн-аукціон. Його мета — створити молодіжну футбольну команду зі спортсменів із синдромом Дауна та покрити витрати на перші кілька місяців тренувань. Лотами стали 24 світлини українських фотографів

Серед авторів — дует Synchrodogs, група Gorsad Kiev, Олексій Кондаков, Льоша Березовський, Олексій Гоц, Віталій Юрасов та Мішка Бочкарьов, які працюють із вуличною, арт- та фешн-фотографією. Подати свою ставку на унікальні роботи можна до 20 липня на сторінці don’t Take Fake у Фейсбуці, а внести її у разі перемоги – на сайті Української Біржі Благодійності.

«Кожна людина є унікальною. Завдяки цьому проекту ми з нашими партнерами промовляємо, що усі люди різні, але багатьом так необхідні підтримка, впевненість, а ще трохи допомоги, щоб повірити у власні сили і пишатись своєю унікальністю, – ділиться Олеся Жулинська, директор відділу зі зв’язків з громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна». — Sprite #Освіживпевненість розуміє і об’єднує зусилля багатьох, щоб втілити у життя мрію сонячних дітей».

Гра у футбол корисна для дітей з особливостями розвитку з фізичної точки зору, адже покращує пам’ять і координацію, і водночас допомагає їм соціалізуватися у команді. У перспективі учасники клубу можуть увійти до Національної збірної України і взяти участь у Спеціальних Олімпійських Іграх, де футбол входить у п’ятірку найпопулярніших видів спорту. Цьогоріч саме українська жіноча команда привезла перемогу зі Спеціальної Олімпіади в Дубаї.

Спільна виставка DTF Agency та Sprite «Створений освіжати» відбулася у Києві в рамках серії попап-івентів напередодні першої конференції про бренди та креативність DTF Conference, яку організувала у червні команда агенції. Подію підтримав комплекс «Торонто-Київ». Кожна світлина розповідає історію про те, що важливо проявляти себе справжніми і бути впевненими у своїй унікальності, не грати чужу роль, а жити тільки своїм життям.

«Щороку ми проводимо десятки івентів і збираємо понад 12 000 відвідувачів на своєму фестивалі вуличної культури. Втім завжди найцінніше – бачити результат на кожній окремій людині. І ця виставка також розкриває особистості – неповторні, цікаві, важливі, – пояснюють у DTF Agency. – Нам уже кортить побачити на полі тих, кому наш арт-проект допоможе змінитися і розкрити себе».

Для поціновувачів фотографії цей аукціон — унікальна нагода придбати роботи авторів зі світовим ім’ям у незвичайному форматі. Вартість лотів стартує від 500 грн. Усі їх можна переглянути на сторінці у Фейсбуці.

Більше про фотографів:

Synchrodogs

Фотодует Тані Щеглової та Романа Новена з Івано-Франківська, який знімає разом з 2008 року. Головний фокус їхньої творчості — висвітлювання примітивних людських інстинктів і провокування мало не тваринної поведінки та емоцій через звільнення від страху бути незрозумілим. Для їхнього стилю характерна суміш західних, візантійських та українських візуальних традицій, ексцентричність і анімалізм зображення й використання оголеного тіла.

Synchrodogs устигли попрацювати з такими відомими журналами, як Esquire, Vice, Dazed, AnOther Magazine, Neon і багатьма іншими, а також зняти лукбук сувенірної колекції одягу Леді Ґаґи. За період з 2010 до 2019 року їхні роботи виставлялися в усьому світі — від США до Японії, від Німеччини до Іспанії. Є лауреатами кількох міжнародних фотопремій, серед яких конкурси від журналів Foam і Vogue.

Арт-група Gorsad Kiev

Тріо сучасних молодих художників Марії Романюк, Віктора Васильєва та Юліана Романюка з Києва. Головними героями їхніх робіт часто стають підлітки, що переживають перехідний вік, а темою — пошуки свого справжнього «я» та самоідентифікація

Серед журналів, з якими встигла попрацювати команда Gorsad, — Vice, Dust Magazine, Kaltblut, Blink Magazine тощо. З 2014 року роботи тріо презентувались у таких країнах, як Південно-Африканська Республіка, Німеччина, Швеція, Данія, Велика Британія, США тощо. Заслуговує окремої уваги також випущений видавництвом PogoBooks у Берліні фотоальбом їхніх робіт.

Льоша Березовський

Фотограф з Луганщини, який тепер живе в Києві. Почав фотографувати на початку 2010-х років. Став відомим завдяки зйомкам андеграундних вечірок і рейвів, зокрема київської Схеми. Документує життя свого покоління та друзів, а також намагається тримати баланс між фешн-зйомками і роботою над особистими проектами.

Роботи Березовського публікували в журналах i-D, Dazed, Vice, Contributor Magazine, The Calvert Journal і Borshch. Також серед його проектів — зйомки для брендів Opening Ceremony і Burberry. 2018 року спільно із Сашею Ставнічуком презентував зин Show me the way and I will follow.

Олексій Гоц

Київський фотограф, що працює переважно в жанрі репортажного фото. Документує життя київського андеграунду. Також серед його робіт — колаборації з локальними брендами й дизайнерами, зокрема Сашею Каневським, Надею Дзяк, Костянтином Кофтою та іншими.

Ще один відомий проект фотографа — зйомка гурту Onuka у Чорнобилі на підтримку мініальбому VIDLIK для українського Vogue.

Олексій Кондаков

Олексій Кондаков став відомим після опублікування перших колажів із серії 2 Reality, яку в медіа назвали «Повсякденне життя богів». Працювати над нею він почав 2014 року й відтоді вже підготував близько 60 зображень. Суть проекту в тому, щоб вписувати високе класичне в реальність сьогодення та знайомий кожному з нас контекст. Кадри, у які Кондаков вписує картини, він принципово знімає на телефон.

Про колажі Кондакова писало багато закордонних медіа на кшталт CNN, BuzzFeed, Bored Panda, Forbes, Colossal тощо. Також він створив обкладинку до альбому «Голий король» гурту «Бумбокс».

Віталій Юрасов

Київський фотограф. Знімає в різних напрямах: як фешн-зйомки та стрит-стайл, так і концертна фотографія. Знімав рекламні кампанії для Nike й PUMA, співпрацював з локальними брендами GUD і Katsurina, а також головними українськими музикантами й гуртами.

Окрім того, Юрасов є засновником об’єднання The Trouble Tribe, слоган якого звучить як Life is too short to create bullshit.

Мішка Бочкарьов

Фотограф, мета якого — робити антропологічні дослідження й фіксувати реакції та емоції людей. Він прагне якнайточніше вловити деталі, що не відразу помітні окові: кольорові елементи, тіні й емоції. Сам фотограф каже, що фотографує в «брудному стилі реалізму» й об’єднує кадри в короткі розповіді формату диптихів і триптихів.

Займався розвитком фотоагентств Headshot.Agency й Join The Cool, а його роботи публікували закордонні видання.

Благодійними партнерами акції є МБФ Українська Біржа Благодійності та ВБО “Синдром Дауна”.

Подивитись усі лоти та зробити ставку можна у Фейсбуці.

Читайте также:


Фото: Кирило Похолок

Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis