Слухайте новий альбом київської електронної артистки NFNR

Реліз, що вийшов на українському лейблі Corridor Audio, отримав назву Dog Rose і містить шість композицій. Більшу частину лонгплею NFNR записала у 2020 році під час першого локдауну, через що теми альбому пов’язані із прийняттям, переосмисленням та внутрішніми змінами. Жанрово ж Dog Rose поєднує електроніку, ембіент, індастріал та техно

“Світ постійно змінюється. Іноді здається зміни відбуваються занадто швидко, і ми не встигаємо за темпом. Експоненціальне зростання гарантує невизначеність майбутнього, оскільки неясно, куди нас може завести будівництво, у глобальному сенсі. Чи повинні ми збільшити свій щоденний темп, намагаючись випередити розвиток? Чи навіть можливо конкурувати зі все більшою кількістю викликів сучасності? Впевненості немає. Але, дійсно, прогрес завжди є. До якогось моменту”, — стверджується у маніфесті до альбому.

Кожна композиція розповідає про трансформації та стани артистки: Chorda — про знаходження внутрішньої міці, Ahab — про одержимість та переслідування власних мрій, Cards against humanity та Dice2 — про раптовий вимушений спокій початку локдауну, що випав всім як жереб та жорстоко змусив спостерігати крізь вікно, як набирає обертів весна.

Dog Rose присвячений тому, як ой самий локдаун змусив людей зупинитись та насолодитись ніжною квіткою шипшини від коханої людини, а Eros Bird — тріумфуючій насолоді буттям та відчуттям єдності.

Знайомтесь: 10 головних дівчат-діджеєк та продюсерок на київській сцені

NFNR — творчий псевдонім Олесі Оникієнко, кураторки соціокультурної та освітньої ініціативи Womens Sound — платформи «Інституту Звуку», що опікується підтримкою жінок на електронній сцені. Під ім’ям NFNR вона грає ембієнт, індастріал, експериментал-техно, дрон та нойз.

Олеся співпрацює з музичними проєктами України, Німеччини, Швеції, Японії та Індії. Вона театральний и кінокомпозитор, учасниця експериментальної лабораторії фолк-електроніки MOKOSHO та співзасновниця арт-групи Deus Ex Machina, у рамках якої разом з художницею Катериною Берловою досліджує рейв-культуру.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis