Вийшов третій епізод подкасту DTF Magazine. Він присвячений бренду Comme des Garçons

Разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa ми продовжуємо подкаст-проєкт про головних героїв попкультури й сучасної моди. Героєм третього епізоду, який вже доступний для прослуховування, став японський бренд Comme des Garçons

Пяснюємо, як японський Comme des Garçons став культовим і що подарував світовій моді.


01. 8 причин, чому ми любимо Comme des Garçons

Детальніше про випуск: 
  • Що у перекладі означає назва Comme des Garçons?
  • Як з’явилось те саме червоне серце з футболок та кед Comme des Garçons?
  • Що Рей Кавакубо та Comme des Garçons подарували європейській моді та чому фанатів бренду називали «воронами»?
  • Як в лініях бренду «уживаються» авангардні речі з зайвим рукавом і дірками та іронічні сумки з паровозиком Томасом?
  • Чому засновниця бренду Рей Кавакубо не вважає себе дизайнером, а свою роботу називає «рутиною»?
  • Що таке Dover Street Market та як він пов’язаний з Рей Кавакубо?


Епізод також доступий в Apple PodcastsSpotify та Google Podcasts.

Також ми представляємо новий кавер для диджитал-карток Visa від ПриватБанк в Apple Pay і Google Pay. Його автором стала наша постійна ілюстраторка Мая Нгуєн. 

І не забувайте про те, що у кожному випуску є запитання — і це ваша можливість виграти подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Відповіді прийматимемо до 12:00 28 липня. Правила участі — читайте тут.


Також ми визначили другого переможця, який отримає спеціальний подарунок від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa — це @ievgeniia_semenova. Правильна відповідь — Flower Boy.

Детальніше про наші подкасти з ПриватБанк і Visa

У липні DTF Magazine разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa запустили 10-серійний подкаст-проєкт. Щосереди ми знайомимо вас із людьми, які вже стали героями сучасності. Вони змінюють правила гри та формують новий порядок денний не лише у своїй галузі, а й у сучасній культурі загалом. Стежити за ними можна в нашому спеціальному розділі — «Подкасти».

У першому випуску ми вже розповіли історію створення технологічного бренду Acronym, а у другому говорили про особистості репера Tyler, The Creator.

Для цього проєкту ми підготували особливі кавери для диджитал-картки Visa від ПриватБанк.

Розробляючи дизайн кожної картки, наші ілюстратори орієнтувалися на конкретну тему й героя випуску. 

Але й це ще не все.

Наприкінці кожного подкасту ми ставимо одне запитання, правильна відповідь на яке допоможе вам виграти спеціальні подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Усе, що вам треба зробити,— написати відповідь під постом у нашому Інстаграмі @donttakefake, де ми анонсуємо вихід відповідного епізоду, або у такому ж пості @privatbank_original. Серед авторів усіх правильних відповідей ми обираємо переможця за допомогою random.org. 

Відповіді на запитання з другого епізоду прийматимемо до 12:00 21 червня. Переможців оголосимо в день анонсу третього випуску тут та в нашому Інстаграмі — @donttakefake.

Спільний проєкт

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis