Стартує третій сезон EVE8. Тепер музиканти гратимуть в унікальних заповідниках України

Четвертого липня стартує третій сезон стрімів від EVE8. Минулого року 12 українських продюсерів та діджеїв виступили в українських замках та фортецях. Цього разу електронні музиканти разом з EVE8 та за підтримки Українського культурного фонду зіграють лайви на території унікальних природних пам’яток, щоб привернути увагу до проблем екології. DTF Magazine розповідає, чого чекати від третього сезону і які локації відкриють глядачам


Головна мета третього сезону — привернути увагу до проблем довкілля. Її EVE8 сформували її ще минулого сезону, а от над варіантами втілення довелося подумати:

«Ми мали дилему у виборі концепту — знімати сезон на трешових локаціях, наприклад, на сміттєзвалищах в національному парку, місцях вирубки лісів, біля забруднених річок, або ж показати красу України. І ми вирішили донести свій меседж все ж таки через красу. Трешу в інфопросторі і так вистачає».

Тепер команда EVE8 веде перемовини з Всесвітнім фондом охорони природи щодо партнерської участі в одному з ефірів. Наімовірніше це будуть Карпати, а точніше тамтешні праліси. Крім цього, впродовж сезону команда проєкту поширюватиме інформацію про стале споживання та екологічні ініціативи, пов’язані не лише з музичною сферою.

Перший з п’яти ефірів відбудеться четвертого липня з Бакоти, що за 55 кілометрів від Кам’янця-Подільського. На берегах затоки, сформованої на початку 1980-х, виступить харківський дует Komponente & Kurilo. Там вони представлять нову лайв-програму.

Локаціями інших стрімів обрали Рожеве озеро у Херсонській області, острів Джарилгач, гору Піп Іван Чорногірський та острів Зміїний. Усі місця третього сезону, кажуть у EVE8, вибирали з огляду на те, чи стане місце потенційним «туристичним магнітом».

«Звісно, була ідея й у Крим поїхати. Але заїхати туди і провести стрім — це одне завдання, а ось виїхати звідти —  зовсім інша історія», — розповідає команда EVE8.

Щодо лайн-апу проєкту — його оголосять згодом. Однак в третьому сезоні команда знову зробила акцент на електронних продюсерах, які мають достатньо авторського матеріалу, щоб провести повноцінний стрім.

«Україна багата на талановитих музикантів, можливо не всіх з них медійні, але в цьому і полягає одне з завдань проєкту — познайомити з артистами ширшу аудиторію, а не лише клубну», — пояснюють EVE8.

Також організатори не виключають можливість повторної співпраці, особливо в рамках нових колаборацій між музикантами.

До речі, цього разу глядачі також зможуть долучитися до стрімів. Як саме це зробити, організатори повідомлять напередодні першого ефіру. 

Детальніше про другий сезон ми розповідали тут.

Матеріал підготовлено за підтримки


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis