Taschen випустить книгу про ювелірні прикраси у хіп-хопі

У жовтні німецьке видавництво Taschen представить видання Ice Cold. A Hip-Hop Jewelry History, присвячене найзнаковішим прикрасам хіп-хоп-артистів: «від Run-DMC до Tupac і Jay-Z до Migos та Cardi B». Фотокнига дослідить, як «хіп-хоп захопив та переосмислив світ коштовностей, розкоші та стилю»

Ice Cold: A Hip-Hop Jewelry History охопить історію найцікавіших ювелірних виробів хіп-хоп-артистів з 1980-х років до сьогодні, й прослідкує, як прикраси стали уособленням ідентичності та способом самовираження музикантів.

Ювелірний світ реперів починався із простих та зрозумілих золотих підвісок аdidas Run-DMC і масивних мотузкових ланцюжків і медальйонів Mercedes Eric B. та Rakim, та поступово вийшов за межі обовʼязкового вуличного стилю та перетворився на окрему дизайнерську культуру.

Традиція створювати авторські прикраси досягла нових висот завдяки новому поколінню виконавців — Фарреллу Вільямсу, Jay-Z, Gucci Mane, Cardi B та іншим, чиї ювелірні вироби поєднують унікальні посилання на попкультуру, нетрадиційні матеріали та співпрацю зі знаковими художниками, наприклад, Такаші Муракамі.

Авторка видання — американська культурна журналістка і письменниця казахського походження Віккі Тобак. Її статті публікували так видання як Complex, Rolling Stone, The FADER, Mass Appeal, Paper, Vibe, i-D та інші.

Ціна книги — 100 доларів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis