Bandcamp повертає ініціативу Bandcamp Fridays на підтримку музикантів

В Bandcamp оголосили, що знову проведуть ініціативу Bandcamp Fridays, під час якої платформа частково відміняє комісію за продаж музики та мерчу. Нові Bandcamp Fridays проходитимуть до кінця 2022 року: 2 вересня, 7 жовтня, 4 листопада та 2 грудня

Останню Bandcamp Friday команда платформи провела 6 травня, після чого призупинила акцію на невизначений термін. 

Слідкувати за новинами та подробицями щодо майбутніх Bandcamp Fradays можна буде на сайті

  

Bandcamp запустил Bandcamp Fridays у березні 2020 року, щоб фінансово допомогти артистам на фоні відміни концертів та турів під час пандемії коронавірусу. За першу акцію артисти продали 800 тисяч одиниць мерчу та музичних записів, заробивши 4,3 мільйона доларів. Це в 15 разів вище за звичайний рівень продажів по п’ятницях. Також під час березневої акції 2020 року до платформи приєдналося багато незалежних лейблів, які таким чином вирішили підтримати своїх музикантів.

За словами команди, під час таких п’ятниць музиканти та лейбли отримують близько 93% від отриманих платформою грошей за покупку музики чи мерча — для порівняння, у звичайні дні Bandcamp виплачує їм 82% отриманих коштів після вирахунку комісій. 

За час існування ініціативи Bandcamp провів вже 21 Bandcamp Friday. В акції прийняли участь майже 800 тисяч слухачів — за допомогою їх покупок артисти в сумі заробили понад 78 мільйонів  доларів. 

 

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis