Терренс Малік зняв новий ролик для Louis Vuitton

Louis Vuitton представив новий рекламний ролик «Назустріч мрії в США» — він став частиною одного з кампейнів бренду, присвяченого країнам світу. Режисером нового відео виступив Терренс Малік («Древо життя», «Тонка червона лінія»)

Майже трихвилинний ролик присвячений подорожі по США. Зйомки проходили у штатах Нью-Мексико та Техас.

За сюжетом група дітей знаходить культову коричневу скриню Louis Vuitton. За її допомогою діти переміщаються між локаціями та пейзажами.

Разом з Маліком над кампейном працювала нідерландська фотографка Вівіан Сассен. В Louis Vuitton додали, що у своїх кадрах Вівіан «зобразила нестримну уяву молоді».

Ролик, знятий Терренсом Маліком для Louis Vuitton, став одним з епізодів тривалого кампейну бренду «Назустріч мрії». Попередні ролики присвятили Ісландії, Греції, Йорданії та Франції.

Терренс Малік — американський режисер та сценарист. Дебютним повнометражним фільмом Маліка стала стрічка «Безплідні землі» 1973 року, головні ролі в якій виконали Мартін Шин і Сіссі Спейсек.

Однією з найвідоміших робіт режисера став фільм «Тонка червона лінія» 1998 року — екранізація роману Джеймса Джонса про події Другої світової війни. Стрічка отримала сім номінацій на премію «Оскар» та в 1999 році взяла головну нагороду Берлінського кінофестивалю.

Поки останній повнометражний фільм Маліка «Приховане життя» вийшов у 2019 році. Він розповідає історію австрійця Франца Єгерштеттера, якого стратили у 1943 році за відмовиву служити в нацистській армії. Наразі режисер працює над стрічкою «Шлях вітру», яка стане «переосмисленням ключових сцен із життя Ісуса».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis