adidas випустив капці з принтами класичних моделей кросівок

adidas Originals представив нову колекцію м’яких сліпонів Puffylette Fake Printed. Особливістю взуття стали принти класичних моделей кросівок adidas Samba, Superstar, Stan Smith та Forum, нанесені на капці

Верх сліпонів adidas Originals Puffylette виконаний із водонепроникного ріпстопу, наповненого синтетичним утеплювачем PrimaLoft. 25% ріпстопу, що складає основу кросівка, виготовили з як мінімум 50% вторинно перероблених виробничих відходів adidas.

Принти кросівок Samba, Superstar, Stan Smith та Forum нанесли по всій поверхні основи, імітуючи вигляд оригінальних пар.

Проміжна підошва та підошва adidas Originals Puffylette виконані з матеріалу EVA — вони також дублюються із виглядом підошви обраних силуетів кросівок.

adidas Originals Puffylette Fake Printed надійдуть у продаж 26 листопада. Купити пару можна буде в обраних магазинах.

В листопаді adidas Originals представив нову зимову модель кросівок HYPERTURF Gaiter. Особливістю нового силуету стала спеціальна захисна гетра з матеріалу Cordura. Пара поєднує в собі дизайн вінтажних бігових кросівок та технологічні матеріали, які підходять для носіння за поганих погодних умов.

Докладніше про HYPERTURF Gaiter ми розповідали в нашому матеріалі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis