У Львові відкривають новий клуб TRACE. Ось який він має вигляд

Новий клуб TRACE розмістився в одному з колишніх цехів Львівського склодзеркального заводу, а офіційне відкриття заплановане на 18 червня. DTF Magazine коротко розповідає, що про нього треба знати


Над проєктом працює львівська формація MYASO Syndicate, а TRACE позиціюється як клуб з альтернативною музикою.

«Наш основний музичний вектор — альтернативна сцена. Здебільшого це техно, проте ми цілимось і на інші суміжні жанри електронної музики, цікаві для локальної аудиторії», — розповідає DTF Magazine учасник і співзасновник проєкту Роман Радай.

Клуб розмістився в колишньому цеху чинного Львівського склодзеркального заводу на вулиці Джерельній, 20. Готувати приміщення почали в березні 2021 року, а вже в червні там відбулися чотири вечірки від локальних формацій.

Основний танцмайданчик — вузький довгий ангар. У TRACE відзначають, що висота стелі стала «окремою екзотичною та зовсім не притаманною для Львова перевагою, оскільки більшість наших альтернативних клубів закуті в підвальні й низькорослі приміщення». Основним референсом називають простір лондонського клубу Printworks.

На відкритті TRACE 18 червня виступлять Stanislav Tolkachev, Poly Chain, Artem Volyk, Troath і Max Fedorenko, а 19 червня своє дворіччя там святкуватиме львівська формація «Земляни». 26 червня до клубу з шоукейсом приїде київська «Обскура» (у лайнапі, серед інших, заявлені Voin Oruwu та Zakat95).

За словами Романа Радая, вечірки в TRACE планують проводити щоп’ятниці й щосуботи.

«Проте робити це регулярно буде доволі складно. Потрібен певний час, щоб зібрати достатню кількість постійної аудиторії та простимулювати ринок промогруп для регулярного проведення подій».

«Натепер реалії Львова — це в середньому 250—300 відвідувачів, — відповідає Роман на запитання про те, на яку кількість відвідувачів за ніч вони розраховують. — Розмір приміщення з двориком і допоміжними кімнатами дасть нам змогу організовувати події масштабом у 800 осіб».

Від імені клубу на старті планують дві-три події на місяць. Але власні вечірки не є пріоритетом, тому команда готова до співпраці з промоспільнотами.

У TRACE зазначають, що планують розвиватися не лише як нічний клуб, а й у форматі артпростору з денними заходами.

У липні планують відкрити літню терасу, що функціюватиме незалежно від клубу. «Там також передбачається проведення невеликих вечірніх заходів, найімовірніше, у форматі препаті та джем-сейшн», — пояснює Радай і додає, що на території є ще кілька приміщень, що мають потенціал стати танцмайданчиками.

Читайте також:


Стежте за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis