У Нідерландах проведуть фестиваль вінілу

29 вересня-1 жовтня 2023 у нідерландському місті Гарлем відбудеться фестиваль вінілу Haarlem Vinyl Festival, пише Mixmag. Організатори називають його «першим у світі фестивалем вінілу, що охопить усе місто». У планах — ярмарок вінілу, панельні дискусії з представниками індустрії, ексклюзивні музичні релізи, а також концерти, прослуховування та вечірки

«У Європі існують культові культурні події на кшталт Каннського кінофестивалю чи книжкового ярмарку у Франкфурті. Ми ж хочемо створити в Гарлемі провідний фестиваль вінілу, який би привабив поціновувачів з усього світу. Наше місто — домівка для музикантів, що представляють широкий жанровий спектр, численних концертних майданчиків та заводу Record Industry — найбільшого у світі виробника вінілу, який друкую понад 11 мільйонів платівок щороку», — Річард Зійльма, один зі співорганізаторів фестивалю.

За словами Зійльма, який також очолює Amsterdam Dance Event — фестиваль та конференцію електронної музики, на першому Haarlem Vinyl Festival він очікує побачити понад 15 тисяч відвідувачів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Haarlem Vinyl Festival (@haarlem_vinyl_festival)

Незабаром організатори Haarlem Vinyl Festival обіцяють оголосити лайн-ап події. Загалом на фестиваль планують запросити близько 100 артистів — «від представників електронної сцени до поп- та хіп-хоп-артистів».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis