У український прокат вийдуть «Бетмен», «Белфаст» та «Фантастичні звірі: Таємниці Дамблдора»

12 травня мережі «Планета кіно» та Multiplex запустять у прокат стрічки «Бетмен» Метта Рівза та «Белфаст» Кеннета Брана. На 19 травня в українських кінотеатрах запланований реліз «Історії моєї дружини» з Леа Сейду та Луї Ґаррелем, а на 26 «Фантастичних звірів: Таємниці Дамблдора»

«Бетмен»

Перезавантаження історії про «Бетмена» від Метта Рівза з Робертом Паттінсоном, Зої Кравіц та Коліном Фарреллом. Фільм присвячений першим рокам Брюса Уейна у ролі Бетмена.

Рівз описує свою версію історії про Бетмена, як дуже емоційну та глибоку. У фільмі він хоче висвітлити тему корумпованості Ґотема: «Мені це здається дуже актуальним. Думаю, що так завжди було. Немає такого часу, про який не можна було б зняти історію про корупцію. Але сьогодні для мене це здається навіть важливішим, ніж за інших часів».

На онлайн-івенті DC FanDome Паттінсон і Рівз розповіли, що у фільмі представлять ту версію Брюса, яка ще не визначила себе як Бетмена: «В інших версіях Брюс знає, що робить, коли одягає костюм. Тут він некерований і поки що не знає, хто такий Бетмен. Він одягає костюм щоночі, майже спить і поступово перетворюється на дивну істоту».

Хронометраж стрічки 2 години 55 хвилин, з урахуванням восьмихвилинних титрів, вона стане найдовшим сольним фільмом про персонажа. Раніше ним був «Темний лицар: Відродження легенди» Крістофера Нолана, хронометраж якого складав 2 години 45 хвилин.

«Белфаст»

Чорно-біла стрічка про життя сім’ї протестантів у Белфасті (Північна Ірландія) з погляду їх девʼятирічного сина Бадді на тлі протистояня між католиками та протестантами у Белфасті, що відбувалися у 1969-1970-х роках.

Батько Бадді Па працює в Англії, а сім’я мама, старший брат Вілл, бабуся та дідусь по батьковій лінії живуть у Белфасті. З загостренням ситуації сімʼя приймає рішення про переїзд до Англії.

Фільм показуватимуть мовою оригіналу.

«Історія моєї дружини»

Події стрічки розгортаються у Європі 1920-х років. Капітан Якоб Шторр з Нідерландів вирішує одружитися з першою дівчиною, яка увійде до кав’ярні. Нею виявляється чарівна та загадкова француженка Ліззі, яка швидко приймає пропозицію. Однак згодом Штрр розуміє, що з його дружиною щось не так.

Стрічку зняла угорська режисерка Ільдіко Еньєді («Тіло і душа»).

«Фантастичні тварини: Таємниці Дамблдора»

Третій фільм з франшизи про пригоди магіозоолога Ньюта Скамандера (Едді Редмейн). У цій частині він за дорученням Албуса Дамблдора очолить безстрашну команду чарівників, чарівниць і маґлівського пекаря.

Разом вони вирушать у небезпечну місію, під час якої зустрінуться зі старими й новими звірами. Також на шляху вони зіштовхнуться із послідовниками темного чарівника Ґеллерт Ґріндельвальда, легіон яких невпинно збільшується.

Початково роль Ґріндельвальда мав грати Джонні Депп, втім після судового позову колишньої дружини Ембер Герд, Warner Bros. розірвали з ним контракт, замінивши на Макса Міккельсена.

Другого червня «Планета кіно» також планує випуск у прокат «Морбіуса» з Джаредом Лето. Цей супергеройський трилер розповідає про лауреата Нобелівської премії з хімії доктора Майкл Морбіус, який страждає на рідкісну хворобу крові.

Випробувавши всі відомі методи лікування, він наважується стати учасником експерименту із застосуванням кажанів. Хвороба відступає, але натомість у Морбіуса виростають ікла як в хижака, а шкіра стає блідою як у мерця. Разом з тим він отримує і надприродні здібності.

Окрім цього обидві мережі планують прокат «Тіней забутих предків» Сергія Параджанова (з 19 травня), «Швидкої» з Джейком Джилленголом (з 19 травня) та «Злочинів майбутнього» Девіда Кроненберга з Вігго Мортенсеном, Крістен Стюарт і Леа Сейду.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis