На Нижньоюрківській, 31 пройде благодійний тату-фестиваль

14 травня у приміщенні студії PlusPlus на Нижньоюрківській, 31 українські тату-майстри проведуть благодійні сеанси на підтримку української армії. Вони стануть частиною фестивалю з кінопоказами, інсталяціями та діджей-сетами, для якого задіють весь простір колишньої стрічкоткацької фабрики

This publication is also available in English

Ініціатором тату-ініціативи, що запустилась ще на початку квітня, став тату-майстер з Києва Саша Енімал. У коментарі DTF Magazine він розповів, що команда проводить благодійні тату-сесії щосуботи та продовжуватиме, «доки в них буде потреба». 

«На початку ситуація в місті була небезпечною і клієнтів майже не було. У квітні кияни почали повертатись додому, місто стало оживати і з’явилась ідея зібрати декількох майстрів в одному місці та робити тату за донат для армії всім бажаючим. Для проведення обрали локацію на Нижньоюрківській 31 — приміщення клубу, який зараз не працює. Так ми могли знову займатися улюбленою справою і фінансово допомагати військовим». 

Набити тату можна за донат на рахунок одного з фондів: «Повернись живим» чи офіційні рахунки Нацбанку та полку «АЗОВ». Для цього клієнту потрібно лише показати квитанцію, що підтверджує пожертву. Фіксованої суми благодійного внеску немає. За словами Саши, в середньому люди кидать від 1000 гривень, а за місяць вони зібрали вже 133 тисячі гривень.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений TATTOO ARTIST 🇺🇦 (@sasha_animal)

Наразі в команді ініціативи працює 15 татуювальників. Серед них є не лише майстри з Києва, а й, наприклад, з Харкова. Повний список аносують перед кожним суботнім сеансом.

Охочі долучитися також можуть написати Саші в особисті повідомлення. Майстер повинен мати власне обладнання і розхідники, а також «бажання і сили працювати безкоштовно протягом 9 годин». 

Які тату роблять найчастіше

Саша розповів, що серез найпопулярніших ескізів — коктейлі Молотова, мапа України, листя каштану та написи «паляниця». Кожен майстер також має власний тематичний сет з татуюваннями, присвяченими українським письменникам, містам чи символам.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @plusplus.kyiv

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Бестія 🇺🇦 (@beastie.ink)

Найбільш нестандартним запитом татуювальник назвав величезний малюнок тризуба на весь торс: «Чоловік захотів таке тату за дві години до початку комендантської години. Його робити одночасно два майстри в чотири руки».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @plusplus.kyiv

Детальніше про те, як Нижньоюрківська стала центром нічного життя Києва, ми розповіли в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis