Каннський кінофестиваль відтворять у Fortnite

За інформацією Variety, розробники мобільного додатку Brut. відтворять Каннський кінофестиваль в онлайн-грі Fortnite від Epic Games. Гендиректор компанії Гійом Лакруа розповів, що фестиваль хочуть представити у форматі, популярному серед молоді

Геймери можуть грати на Каннському кінофестивалі у трьох ролях:

— журналіста, який збирає матеріал та проводить інтерв’ю;

— актора, який проходить кастинг у відомого режисера, бере участь у фотосесії та проходить по червоній доріжці;

— режисера, який збирає сторінки сценарію, розкидані по місту. Йому потрібно надіслати їх продюсеру, зібрати знімальну групу та піднятися по червоній доріжці до Палацу на світову прем’єру свого фільму.

Розробники згодом додадуть нові квести, які будуть пов’язані зі зміною клімату, інклюзією та різноманітністю в кіноіндустрії. 

Кожен персонаж матиме власну сюжетну лінію та кілька квестів, які змусять гравців прогулятися набережною Круазет з друзями, відкрити Палац фестивалів, позувати для фотографій на червоній доріжці, піднятися по сходах, розблокувати приховані локації та зібрати спеціальні ефекти для Fortnite.

Дату запуску проєкту поки не повідомляють.

Каннський кінофестиваль відбудеться з 17 до 28 травня та святкуватиме 75 років з часу заснування. У секцію «Двотижневик режисерів» відібрали українську драму Дмитра Сухолиткого-Собчука «Памфір», а в конкурс «Особливий погляд» потрапив дебют Максима Наконечного «Бачення метелика». 

Інтерв’ю з режисером Максимом Наконечним про переваги непрофесійних акторів та готовність працювати з травматичними темами читайте тут

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis