Українська збірна з брейкінгу впʼяте перемогла на турнірі Rep Your Country

30 липня українська збірна з брейкінгу впʼяте перемогла на статусному турнірі Outbreak Europe в категорії Rep Your Country. Він традиційно відбувається в межах присвяченого хіп-хопу фестивалю The Legits Blast в Банській Бистриці в Словаччині. Цьогоріч у змаганнях взяло участь 46 країн. На шляху до топ-16 українська збірна перемогла команди Бельгії, США та Бразилії. А у фіналі стала кращою за збірну Казахстану

«Outbreak Europe — один з найкрутіших брейк-чемпіонатів світу в маленькому місті Банська Бистриця, який проводять з 2010 року, і власне єдиний такий у світі. Ще до появи категорії для національних збірних Rep Your Country українці завжди вигравали там нагороди серед бібоїв та бі-гьорлз — у footwork, в батлах один на один та два на два. Ми також виграли найперший Rep Your Country 2012 року, а потім ще були перемоги у 2013, 2017 та 2022», — пояснює Єгор Матюхін, голова департаменту брейкінгу Всеукраїнської федерації танцювального спорту в Україні і керівник ГО Street Culture.

Також, зазначає Матюхін, Outbreak Europe — єдиний неолімпійський івент в брейкінгу, у якому заборонили брати участь росіянам. А на початку повномасштабного вторгнення організатори The Legits Blast допомагали українському брейкінг-комʼюніті з евакуацією.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений The Legits Blast 💣 (@thelegitsblast)

Rep Your Country містить відбірковий та фінальний етапи. Спочатку кожна збірна представляє свої перформанси, а далі журі обирає топ-16 команд, з яких формують фінальну сітку батлів.
Українську збірну цьогоріч представляли Killa Kim, Kuzya, Intact, Lussy Sky, Apache, Gor, Raptor, Denver, Stimul, Playrock. У першому батлі вони перемогли збірну Бельгії (3:0), далі команди Бразилії (3:0) та США (3:0), і Казахстан (3:0) у фіналі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений The Legits Blast 💣 (@thelegitsblast)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений The Legits Blast 💣 (@thelegitsblast)

«Зараз головний меседж українського брейкінг-комʼюніті — перемагати заради України й щоб всі бачили, якомога більше нас, тому що йде війна і всі мають побачити, що відбувається, і знати правду. І ми як лідери думок у світі, ми показуємо свої скіли і присвячуємо всі перемоги Україні. Така собі брейкінг-дипломатія», — розповідає Матюхін.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis