Daft Punk випустять серію інтервʼю зі співтворцями альбому Random Access Memories

До десятиріччя лонгплею Random Access Memories французький електронний дует Daft Punk публікуватиме на YouTube розмови з музикантами, які долучилися до його створення. Уже опубліковано два епізоди — з американським співаком Джуліаном Касабланкасом, який брав участь в записі Instant Crush, та піаністом Чіллі Гонсалесом — він виконав партію у Within. Random Access Memories, який вийшов 17 травня 2013 року, став останнім альбомом дуету 

Усі епізоди записали на студіях Henson Studios у Лос-Анджелесі та Gang Studios в Парижі, де відбувався запис альбому. Відео також доповнили раніше не опублікованими архівними кадрами.

У серії інтервʼю, яка отримала назву Memory Tapes, музиканти розповідатимуть про співпрацю з Daft Punk та обговорюватимуть, який вплив вона мала на їхні карʼєри та на музику в цілому. На черзі епізоди з Panda Bear, DJ Falcon, Тоддом Едвардсом, Фарреллом Вільямсом, Найлом Роджерсом, Полом Вільямсом Крісом Кесвеллом.

Також Daft Punk опублікували серію інтервʼю The Collaborators, зроблену з артистами, що працювали над Random Access Memories, у 2013 році.

У лютому 2022 року дует представив оновлену версію дебютного альбому Homework. Частиною ювілейного релізу стали 15 реміксів від Masters At Work, DJ Sneak, Todd Terry, Motorbass, Slam, Ian Pooley, I:Cube та Roger Sanchez & Junior Sanchez.

У березні 2023 року гурт випустив на YouTube новий сингл The Writing of Fragments of Time. В записі брав участь продюсер та співак Тодд Едвардс.

Сингл триває понад вісім хвилин та відсилає до треку Giorgio by Moroder, що увійшов до альбому Random Access Memories. В оригінальній композиції італійський композитор Джорджіо Мородер розповідає про свій творчий процес і те, як він досяг слави, а в The Writing of Fragments of Time електронний дует показує процес створення цього синглу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis